freeipa 4.6.1.dev201712121258+gitb2d3b568c - en to sk translation catalogue (764 entries)

en: 
      Add location:
        ipa location-add location --description 'My location'
sk: 
      Pridanie lokality:
        ipa location-add lokalita --description 'Moja lokalita'

en: 
      Delete location:
        ipa location-del location
sk: 
      Odstránenie lokality:
        ipa location-del lokalita

en: 
      Find all locations:
        ipa location-find
sk: 
      Nájdenie všetkých lokalít:
        ipa location-find

en: 
      Show specific location:
        ipa location-show location
sk: 
      Zobrazenie špecifickej lokality:
        ipa location-show lokalita

en: 
    EXAMPLES:
sk: 
    PRÍKLADY:

en: 
    IPA locations
sk: 
    IPA lokality

en: 
    Manage YubiKey tokens.
sk: 
    Spravovať YubiKey tokeny.

en: 
    Manipulate DNS locations
sk: 
    Narábanie s DNS lokalitami

en: 
    OTP Tokens
sk: 
    OTP tokeny

en: 
    YubiKey Tokens
sk: 
    YubiKey Tokeny

en: "%s" is not a valid permission type
sk: "%s" nie je platný typ povolenia

en: ${count} certificate(s) present
sk: ${count} certifikátov prítomných

en: ${count} item(s) deleted
sk: ${count} položiek odstránených

en: ${count} item(s) disabled
sk: ${count} item(s) deaktivovaných

en: ${count} item(s) removed
sk: ${count} položiek odstránneých

en: ${count} option(s) removed
sk: ${count} option(s) odstránených

en: ${count} user(s) restored
sk: ${count} používateľov obnovených

en: ${count} users(s) staged
sk: ${count} users(s) predpripravených

en: ${entity} ${primary_key} Settings
sk: Nastavenia pre ${entity} ${primary_key}

en: ${primary_key} is a member of:
sk: ${primary_key} je členom:

en: %(attr)s does not contain '%(value)s'
sk: %(attr)s neobsahuje '%(value)s'

en: %(attr)s: Invalid syntax.
sk: %(attr)s: Nesprávna syntax.

en: %(attr)s: Only one value allowed.
sk: %(attr)s: Len jedna hodnota je povolená.

en: %(count)d HBAC rule matched | %(count)d HBAC rules matched
sk[0]: %(count)d HBAC pravidlo nájdené
sk[1]: %(count)d HBAC pravidiel nájdených
sk[2]: %(count)d HBAC pravidiel nájdených

en: %(count)d IPA location matched | %(count)d IPA locations matched
sk[0]: %(count)d IPA lokalita nájdená
sk[1]: %(count)d IPA lokalít nájdených
sk[2]: %(count)d IPA lokalít nájdených

en: %(key)s cannot be deleted because %(label)s %(dependent)s requires it
sk: %(key)s nemôže byť odstránené pretože  %(label)s %(dependent)s  to vyžaduje

en: %(key)s cannot be deleted or disabled because it is the last member of %(label)s %(container)s
sk: %(key)s nemôže byť odstránené alebo deaktivované pretože je to posledný člen %(label)s %(container)s

en: %(label)s %(key)s cannot be deleted/modified: %(reason)s
sk: %(label)s %(key)s nemôže byť ostránené/upravené: %(reason)s

en: %(name)s certificate is not valid
sk: %(name)s certifikát nie je platný

en: %(otype)s "%(oname)s" not found
sk: %(otype)s "%(oname)s" nenájdené

en: %(parent)s: %(oname)s not found
sk: %(parent)s: %(oname)s nenájdený

en: %(pkey)s: %(oname)s not found
sk: %(pkey)s: %(oname)s nenájdený

en: %(port)s is not a valid port
sk: %(port)s nie je platný port

en: %(user)s is not a POSIX user
sk: %(user)s nie je POSIX užívateľ

en: %s Record
sk: %s záznam

en: %s record
sk: %s záznam

en: %s: group not found
sk: %s: skupina nenájdená

en: %s: user is already preserved
sk: %s: používateľ  je už uschovaný

en: '${port}' is not a valid port
sk: '${port}' nie je valídny port

en: '%(command)s' is deprecated. %(additional_info)s
sk: '%(command)s' príkaz je zastaraný %(additional_info)s

en: '%(entry)s' doesn't have a certificate.
sk: '%(entry)s' nemá certifikát.

en: '%(name)s' is required
sk: '%(name)s' je požadované

en: '%(option)s' option is deprecated. %(additional_info)s
sk: '%(option)s'voľba je zastaraná. %(additional_info)s

en: (see RFC %s for details)
sk: (pozrite RFC %s pre viac detailov)

en: <ol> <li>Create a certificate database or use an existing one. To create a new database:<br/> <code># certutil -N -d &lt;database path&gt;</code> </li> <li>Create a CSR with subject <em>CN=&lt;${cn_name}&gt;,O=&lt;realm&gt;</em>, for example:<br/> <code># certutil -R -d &lt;database path&gt; -a -g &lt;key size&gt; -s 'CN=${cn},O=${realm}'${san}</code> </li> <li> Copy and paste the CSR (from <em>-----BEGIN NEW CERTIFICATE REQUEST-----</em> to <em>-----END NEW CERTIFICATE REQUEST-----</em>) into the text area below: </li> </ol>
sk: <ol> <li>Vytvorte databázu certifikátov alebo použite už existujúcu. Vytvorenie novej databázy:<br/> <code># certutil -N -d &lt;database path&gt;</code> </li> <li>Vytvorte CSR so subjektom <em>CN=&lt;${cn_name}&gt;,O=&lt;realm&gt;</em>, napríklad:<br/> <code># certutil -R -d &lt;database path&gt; -a -g &lt;key size&gt; -s 'CN=${cn},O=${realm}'${san}</code> </li> <li> Nakopírujte CSR (od <em>-----BEGIN NEW CERTIFICATE REQUEST-----</em> do <em>-----END NEW CERTIFICATE REQUEST-----</em>) do textového poľa nižšie: </li> </ol>

en: A SYSTEM permission may not be modified or removed
sk: SYSTEM-ové povolenia nemožu byť upravené alebo odstránené

en: A group may not be a member of itself
sk: Skupina nemože byť členom seba samej

en: ACI name
sk: ACI názov

en: ACI of permission %s was not found
sk: ACI pre oprávnenie %s sa nenašlo

en: ACI with name "%s" not found
sk: ACI s názvom "%s" nenájdené

en: ACIs
sk: ACI

en: Access Denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Access Granted
sk: Prístup povolený

en: Access granted: %s
sk: Prístup povolený: %s

en: Access time
sk: Čas prístupu

en: Account
sk: Účet

en: Account Settings
sk: Nastavenia účtu

en: Account Status
sk: Stav účtu

en: Account disabled
sk: Účet deaktivovaný

en: Account disabled: %(disabled)s
sk: Účet deaktivovaný: %(disabled)s

en: Actions
sk: Akcie

en: Active Directory domain
sk: Active Directory doména

en: Active Directory domain with POSIX attributes
sk: Active Directory doména s POSIX attribútmy

en: Active users
sk: Aktívni používatelia

en: Active zone
sk: Aktívna zóna

en: Add
sk: Pridať

en: Add ${entity}
sk: Pridať ${entity}

en: Add OTP Token
sk: Pridať OTP token

en: Add Permission
sk: Pridať povolenie

en: Add a new HBAC service.
sk: Pridať novú HBAC službu.

en: Add a new ID View.
sk: Pridať nové ID View

en: Add a new IPA location.
sk: Pridať novú IPA lokalitu.

en: Add a new YubiKey OTP token.
sk: Pridať nový YubiKey OTP token.

en: Add and Add Another
sk: Pridať a pridať ďalšie

en: Add and Close
sk: Pridať a zavrieť

en: Add and Edit
sk: Pridať a upraviť

en: Add new DNS resource record.
sk: Pridať nový DNS záznam

en: Add new certificates to a service
sk: Pridať nové certifikáty k službe

en: Add one or more certificates to the user entry
sk: Pridať jeden alebo viac certifikátov do používateľskej položky

en: Add services to an HBAC rule.
sk: Pridať služby do HBAC pravidla.

en: Add to default group
sk: Pridať do predvolenej skupiny

en: Add users and groups to an HBAC rule.
sk: Pridať používateľov a skupiny do HBAC pravidla.

en: Add users that can manage this token.
sk: Pridať používateľa, ktorý môže spravovať tento token.

en: Added %(map)s
sk: Pridané %(map)s

en: Added %(src)s to %(dst)s
sk: Pridané %(src)s do %(dst)s

en: Added HBAC rule "%(value)s"
sk: HBAC pravidlo "%(value)s" bolo pridané

en: Added HBAC service "%(value)s"
sk: HBAC služba "%(value)s" bola pridaná

en: Added ID View "%(value)s"
sk: Pridané ID View "%(value)s"

en: Added IPA location "%(value)s"
sk: Pridaná IPA lokalita "%(value)s"

en: Added automember rule "%(value)s"
sk: Pridané automember pravidlo "%(value)s"

en: Added certificates to user "%(value)s"
sk: Certifikáty boli pridané k používateľovi "%(value)s"

en: Added group "%(value)s"
sk: Pridaná skupina "%(value)s"

en: Address not valid, can't redirect
sk: Neplatná adresa, nemôžem presmerovať

en: Administrator e-mail address
sk: E-mailová adresa administrátora

en: Advertised by servers
sk: Oznamované servermi

en: All
sk: Všetko

en: Allow
sk: Povoliť

en: Allow PTR sync
sk: Povoliť PTR synchronizáciu

en: Allow dynamic updates.
sk: Povoliť dynamické aktualizácie

en: Allow query
sk: Povoliť dotazy

en: Allow transfer
sk: Povoliť prenos

en: An error has occurred (${error})
sk: Nastala chyba (${error})

en: Any CA
sk: Akákoľvek CA

en: Any Command
sk: Akýkoľvek príkaz

en: Any Group
sk: Akákoľvek skupina

en: Any Profile
sk: Akýkoľvek profil

en: Any Service
sk: Akákoľvek služba

en: Anyone
sk: Každý

en: Apply
sk: Použiť

en: Are you sure you want to ${action} the user?<br/>The change will take effect immediately.
sk: Ste si istý/istá, že chcete ${action} používateľa?<br/>Zmena bude vykonaná okamžite.

en: Are you sure you want to add permission for DNS Zone ${object}?
sk: Ste si istý/istá, že chcete pridať povolenie pre DNS zónu ${object}?

en: Are you sure you want to delete ${object}?
sk: Ste si istý/istá, že chcete odstrániť ${object}?

en: Are you sure you want to delete selected entries?
sk: Ste si istý/istá, že chcete odstrániť vybrané položky?

en: Are you sure you want to disable ${object}?
sk: Ste si istý/istá, že chcete deaktivovať ${object}?

en: Are you sure you want to disable selected entries?
sk: Ste si istý/istá, že chcete deaktivovať vybrané položky?

en: Are you sure you want to enable ${object}?
sk: Ste si istý/istá, že chcete aktivovať ${object}?

en: Are you sure you want to enable selected entries?
sk: Ste si istý/istá, že chcete aktivovať vybrané položky?

en: Are you sure you want to remove permission for DNS Zone ${object}?
sk: Ste si istý/istá, že chcete odstrániť povolenie pre DNS zónu ${object}?

en: Are you sure you want to restore selected users?
sk: Ste si istý/istá, že chcete obnoviť vybraných používateľov?

en: Are you sure you want to unlock user ${object}?
sk: Ste si istý/istá, že chcete odomknúť užívateľa ${object}?

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Authentication
sk: Autentifikácia

en: Authoritative nameserver
sk: Autoritatívny nameserver

en: Authoritative nameserver domain name
sk: Doménové meno autoritatívneho nameservera

en: Authority ID
sk: ID autority

en: Auto member rule: %s not found!
sk: Automember pravidlo: %s nenájdené!

en: Automember Rule
sk: Automember pravidlo

en: Automember rebuild membership task completed
sk: Úloha obnovenia automember členstva dokončená

en: Automember rebuild membership task started
sk: Úloha obnovenia automember členstva začala

en: Bad search filter %(info)s
sk: Zlý vyhľadávací filter %(info)s

en: Base-64 encoded certificate.
sk: Base-64 zakódovaný certifikát.

en: Base-64 encoded service certificate
sk: Base-64 zakódovaný certifikát služby

en: Base-64 encoded user certificate
sk: Base-64 zakódovaný používateľský certifikát

en: Base64 decoding failed: %(reason)s
sk: Base64 dekódovanie zlyhalo: %(reason)s

en: CA certificate
sk: CA certifikát

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cannot decode file '%(filename)s': %(exc)s
sk: Nie je možné dekódovať súbor '%(filename)s': %(exc)s

en: Cannot read file '%(filename)s': %(exc)s
sk: Nie je možné čítať súbor '%(filename)s': %(exc)s

en: Certificate
sk: Certifikát

en: Certificate Authorities
sk: Certifikačné autority

en: Certificate Authority
sk: Certifikačná autorita

en: Certificate Hold
sk: Držanie certifikátu

en: Certificate Hold Removed
sk: Držanie certifikátu odstránené

en: Certificate Profile
sk: Certifikačný profil

en: Certificate Profiles
sk: Certifikačné profily

en: Certificate Revoked
sk: Certifikát revokovaný

en: Certificate Type
sk: Typ certifikátu

en: Certificate for ${entity} ${primary_key}
sk: Certifikát pre ${entity} ${primary_key}

en: Certificate format error: %(error)s
sk: Chyba formátu certifikátu: %(error)s

en: Certificate profiles cannot be renamed
sk: Certifikačné profily nemôžu byť premenované

en: Certificate requested
sk: Certifikačná požiadavka

en: Certificate with serial number %(serial)s issued by CA '%(ca)s' not found
sk: Certifikát so sériovým číslom %(serial)s vydaný CA '%(ca)s' sa nenašiel

en: Certificate(s) stored in file '%(file)s'
sk: Certifikát(y) sú uložené v súbore '%(file)s'

en: Certificates
sk: Certifikáty

en: Change password
sk: Zmeniť heslo

en: Changed password for "%(value)s"
sk: Zmenené heslo pre "%(value)s"

en: Check DNS
sk: Skontrolovať DNS

en: City
sk: Mesto

en: Client is not configured. Run ipa-client-install.
sk: Klient nie je nakonfigurovaný. Spustite ipa-client-install.

en: Collapse All
sk: Zbaliť všetko

en: Command name
sk: Názov príkazu

en: Command not implemented
sk: Príkaz nie je implementovaný

en: Commands
sk: Príkazy

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Configured size limit exceeded
sk: Nakonfigurovaný veľkostný limit bol dosiahnutý

en: Configured time limit exceeded
sk: Nakonfigurovaný časový limit bol dosiahnutý

en: Confirmation
sk: Potvrdenie

en: Contact Settings
sk: Nastavenia kontaktných údajov

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Could not get %(name)s interactively
sk: Nie je možné interaktívne získať  %(name)s

en: Create a new HBAC rule.
sk: Vytvoriť nové HBAC pravidlo

en: Create a new group.
sk: Vytvoriť novú skupinu.

en: Create dns record
sk: Vytvoriť DNS záznam

en: Create new DNS forward zone.
sk: Vytvoriť novú DNS forward zónu

en: Create reverse
sk: Vytvoriť reverzný

en: Created ACI "%(value)s"
sk: Vytvorené ACI "%(value)s"

en: Creating record.
sk: Vytváranie záznamu.

en: Current DNS record contents:
sk: Aktuálny obsah DNS záznamu:

en: Current Password
sk: Súčasné heslo

en: Current password is required
sk: Súčasné heslo je povinné

en: Custom value
sk: Vlastná hodnota

en: DNS Forward Zone
sk: DNS forward zóna

en: DNS Forward Zones
sk: DNS forward zóny

en: DNS Global Configuration
sk: DNS globálne nastavenia

en: DNS Zone
sk: DNS zóna

en: DNS Zone Settings
sk: Nastavenia DNS zóny

en: DNS Zones
sk: DNS zóny

en: DNS check failed: Expected {%(expected)s} got {%(got)s}
sk: DNS kontrola zlyhala: Očakávané {%(expected)s} prijaté {%(got)s}

en: DNS configuration options
sk: DNS konfiguračné voľby

en: DNS forward zone
sk: DNS forward zóna

en: DNS forward zones
sk: DNS forward zóny

en: DNS forwarder semantics changed since IPA 4.0.
    You may want to use forward zones (dnsforwardzone-*) instead.
    For more details read the docs.
sk: Sémantika DNS forwarderov je zmenená od IPA 4.0.
    Pravdepodobne ste chceli použiť (dnsforwardzone-*).
    Pre viac informácií prosím prečítajte dokumentáciu.

en: DNS label cannot be longer than 63 characters
sk: DNS label nemôže byť dlhší ako 63 znakov

en: DNS label cannot be longer that 63 characters
sk: DNS label nemôže byť dlhší ako 63 znakov

en: DNS record was deleted because it contained no data.
sk: DNS záznam bol odstránený pretože neobsahoval žiadne údaje.

en: DNS resource record type
sk: Typ DNS záznamu

en: DNS server %(server)s does not support DNSSEC: %(error)s.
    If DNSSEC validation is enabled on IPA server(s), please disable it.
sk: DNS server %(server)s nepodporuje DNSSEC: %(error)s.
    Ak je DNSSEC validácia aktivovaná na IPA serveroch, prosím deaktivujte ju.

en: DNS server %(server)s does not support EDNS0 (RFC 6891): %(error)s.
    If DNSSEC validation is enabled on IPA server(s), please disable it.
sk: DNS server %(server)s nepodporuje EDNS0 (RFC 6891): %(error)s.
    Ak je DNSSEC validácia aktivovaná na IPA serveroch, prosím deaktivujte ju.

en: DNS zone
sk: DNS zóna

en: DNS zone %(zone)s not found
sk: DNS zóna %(zone)s nenájdená

en: DNS zones
sk: DNS zóny

en: DNSSEC support is experimental.
    %(additional_info)s
sk: DNSSEC podpora je experimentálna.
    %(additional_info)s

en: DNSSEC validation failed: %(error)s.
    Please verify your DNSSEC configuration or disable DNSSEC validation on all IPA servers.
sk: DNSSEC validácia zlyhala: %(error)s.
    Prosím overte Vašu DNSSEC konfiguráciu alebo deaktivujte DNSSEC validáciu na všetkých IPA serveroch.

en: Default attributes
sk: Predvolené atribúty

en: Default group for new users not found
sk: Predvolená skupina pre nových používateľov nenájdená

en: Default user group
sk: Predvolená používateľská skupina

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Delete %(name)s '%(value)s'?
sk: Odstrániť %(name)s '%(value)s'?

en: Delete DNS forward zone.
sk: Odstrániť DNS forward zónu.

en: Delete DNS resource record.
sk: Odstrániť DNS záznam

en: Delete DNS zone (SOA record).
sk: Odstrániť DNS zónu (SOA záznam).

en: Delete a CA ACL.
sk: Odstrániť CA ACL.

en: Delete a Certificate Profile.
sk: Odstrániť certifikačný profil

en: Delete a user
sk: Odstrániť používateľa

en: Delete all?
sk: Odstrániť všetko?

en: Delete an HBAC rule.
sk: Odstrániť HBAC pravidlo.

en: Delete an ID View.
sk: Odstrániť  ID View.

en: Delete an ID range.
sk: Zmazať ID rozsah.

en: Delete an IPA location.
sk: Odstrániť IPA lokalitu.

en: Delete an OTP token.
sk: Odstrániť OTP token

en: Delete an existing HBAC service.
sk: Odstrániť existujúcu HBAC službu.

en: Delete group.
sk: Odstrániť skupinu.

en: Delete mode
sk: Mód odstránenia

en: Deleted ACI "%(value)s"
sk: Odstránené ACI "%(value)s"

en: Deleted CA ACL "%(value)s"
sk: Odstránené CA ACL "%(value)s"

en: Deleted DNS forward zone "%(value)s"
sk: Odstránená DNS forward zóna "%(value)s"

en: Deleted DNS zone "%(value)s"
sk: Odstránená DNS zóna "%(value)s"

en: Deleted HBAC rule "%(value)s"
sk: Odstránené HBAC pravidlo "%(value)s"

en: Deleted HBAC service "%(value)s"
sk: HBAC služba "%(value)s" bola odstránená

en: Deleted ID View "%(value)s"
sk: Odstránené ID View "%(value)s"

en: Deleted IPA location "%(value)s"
sk: Odstránená IPA lokalita "%(value)s"

en: Deleted OTP token "%(value)s"
sk: Odstránený OTP token "%(value)s"

en: Deleted automember rule "%(value)s"
sk: Odstránené automember pravidlo "%(value)s"

en: Deleted group "%(value)s"
sk: Odstránená skupina "%(value)s"

en: Deleted profile "%(value)s"
sk: Odstránený profil "%(value)s"

en: Deleted record "%(value)s"
sk: Odstránený záznam "%(value)s"

en: Deny
sk: Zakázať

en: Department Number
sk: Číslo oddelenia

en: Deprecated options
sk: Zastarané voľby

en: Description
sk: Popis

en: Detect
sk: Detekovať

en: Dict of JSON encoded IPA Commands
sk: Slovník JSON zakódovaných IPA príkazov

en: Dict of JSON encoded IPA Methods
sk: Slovník JSON zakódovaných IPA metód

en: Dict of JSON encoded IPA Objects
sk: Slovník JSON zakódovaných IPA objektov

en: Direct
sk: Priame

en: Direct Membership
sk: Priame členstvo

en: Disable
sk: Deaktivovať

en: Disable DNS Forward Zone.
sk: Deaktivovať DNS forward zónu.

en: Disable DNS Zone.
sk: Deaktivovať DNS zónu.

en: Disable a CA ACL.
sk: Deaktivovať CA ACL.

en: Disable a user account.
sk: Deaktivovať používateľský účet.

en: Disable an HBAC rule.
sk: Deaktivovať HBAC pravidlo.

en: Disable the Kerberos key and SSL certificate of a service.
sk: Deaktivovať Kerberos kľúč a SSL certifikát služby.

en: Disable token
sk: Deaktiovať token

en: Disabled
sk: Deaktivované

en: Disabled CA ACL "%(value)s"
sk: Deaktivované CA ACL "%(value)s"

en: Disabled DNS forward zone "%(value)s"
sk: Deaktivovaná DNS forward zóna "%(value)s"

en: Disabled DNS zone "%(value)s"
sk: Deaktivovaná DNS zóna "%(value)s"

en: Disabled HBAC rule "%(value)s"
sk: Deaktivované HBAC pravidlo "%(value)s"

en: Disabled Sudo Rule "%s"
sk: Deaktivované sudo pravidlá "%s"

en: Disabled service "%(value)s"
sk: Deaktivovaná služba "%(value)s"

en: Disabled user account "%(value)s"
sk: Deaktivovaný používateľský účet "%(value)s"

en: Display information about a DNS forward zone.
sk: Zobraziť informácie o DNS forward zóne

en: Display information about an IPA location.
sk: Zobraziť informácie o IPA lokalite.

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Dogtag Authority ID
sk: ID Dogtag autority

en: Domain
sk: Doména

en: Domain '%(domain)s' is not a root domain for forest '%(forest)s'
sk: Doména '%(domain)s' nie je koreňovou doménou pre les '%(forest)s'

en: Domain NetBIOS name
sk: Doménové NetBIOS meno

en: Domain name
sk: Doménové meno

en: Duplicate keys skipped:
sk: Duplikované kľúče preskočené:

en: Dynamic update
sk: Dynamické aktualizácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Employee Information
sk: Informácie o zamestnancovi

en: Employee Number
sk: Zamestnanecké číslo

en: Employee Type
sk: Typ zamestnanca

en: Enable an HBAC rule.
sk: Aktivovať HBAC pravidlo.

en: Enabled HBAC rule "%(value)s"
sk: HBAC pravidlo "%(value)s" bolo aktivované

en: Entry %s does not exist
sk: Položka %s neexistuje

en: Entry %s not found
sk: Položka %s nenájdená

en: Excluded attributes
sk: Vylúčené atribúty

en: Expand All
sk: Rozbaliť všetko

en: Expression
sk: Výraz

en: Failed to add
sk: Zlyhalo pridanie

en: Fax Number
sk: Faxové číslo

en: File %(file)s not found
sk: Súbor %(file)s nenájdený

en: Find
sk: Hľadať

en: First Code
sk: Prvý kód

en: First OTP
sk: Prvé OTP

en: First name
sk: Meno

en: Force
sk: Vynútiť

en: Force Update
sk: Vynútiť aktualizáciu

en: Format error
sk: Chyba formátu

en: Forwarders
sk: Forwardery

en: Found '%(value)s'
sk: Nájdené '%(value)s'

en: Full name
sk: Celé meno

en: Get Certificate
sk: Získať certifikát

en: Global DNS configuration is empty
sk: Globálna DNS konfigurácia je prázdna,

en: Global forwarders
sk: Globálne forwardery

en: Global forwarders. A custom port can be specified for each forwarder using a standard format "IP_ADDRESS port PORT"
sk: Globálne forwardery. Vlastný port môže byť nastavený použítím štandardného formátu "IP_ADRESA port PORT" pre každý forwarder

en: Global forwarding policy. Set to "none" to disable any configured global forwarders.
sk: Globálna forward politika. Nastavením na "none" sa deaktivuje akýkoľvek nastavený globálny forwarder.

en: Group ID Number
sk: ID skupiny

en: Group Options
sk: Voľby skupiny

en: Group Settings
sk: Nastavenia skupiny

en: Group Type
sk: Typ skupiny

en: Group description
sk: Popis skupiny

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: Groups
sk: Skupiny

en: HBAC Rules
sk: HBAC pravidlá

en: HBAC Service
sk: HBAC služba

en: HBAC Services
sk: HBAC služby

en: HBAC Test
sk: HBAC test

en: HBAC rule %(rule)s not found
sk: HBAC pravidlo %(rule)s nenájdené

en: HBAC rules
sk: HBAC pravidlá

en: HBAC service
sk: HBAC služba

en: HBAC service description
sk: HBAC popis služby

en: HBAC services
sk: HBAC služby

en: HTTP Error
sk: Chyba HTTP

en: Hide
sk: Skryť

en: Hide details
sk: Skryť detaily

en: Home directory
sk: Domovský priečinok

en: ID Range
sk: ID rozsah

en: ID Ranges
sk: ID rozsahy

en: ID View Name
sk: Názov ID View

en: IP Address
sk: IP adresa

en: IPA CA cannot be deleted
sk: IPA CA nemôže byť odstránené

en: IPA DNS records
sk: IPA DNS záznamy

en: IPA DNS version
sk: Verzia IPA DNS

en: IPA Error
sk: IPA chyba

en: IPA Location
sk: IPA lokalita

en: IPA Location description
sk: Popis IPA lokality

en: IPA Locations
sk: IPA lokality

en: IPA location name
sk: Názov IPA lokality

en: IPA object
sk: IPA objekt

en: IPA role name
sk: Názov IPA role

en: IPA server role name
sk: Názov role servera

en: IPA unique ID
sk: IPA unikátne ID

en: Identity
sk: Identita

en: Identity Settings
sk: Nastavenia identity

en: Ignored %(src)s to %(dst)s
sk: Ignorované %(src)s do %(dst)s

en: Ignored keys:
sk: Ignorované kľúče:

en: Import a Certificate Profile.
sk: Importovať certifikačný profil

en: Imported keys:
sk: Importované kľúče:

en: Include all disabled IPA rules into test
sk: Zahrnúť všetky deaktivované IPA pravidlá do testu

en: Included attributes
sk: Zahrnuté atribúty

en: Incorrect password.
sk: Nesprávne heslo.

en: Indirect
sk: Nepriame

en: Indirect Membership
sk: Nepriame členstvo

en: Inherited from server configuration
sk: Zdedené z konfigurácie servera

en: Initials
sk: Iniciály

en: Insufficient access: %(info)s
sk: Nedostatočný prístup: %(info)s

en: Internal Error
sk: Vnútorná chyba

en: Invalid JSON-RPC request: %(error)s
sk: Nevalídna JSON-RPC požiadavka: %(error)s

en: Invalid LDAP URI.
sk: Neplatná LDAP URI.

en: Invalid credentials
sk: Nesprávne prihlasovacie údaje

en: Invalid or unsupported type. Allowed values are: %s
sk: Nesprávny alebo nepodporovaný typ. Povolené hodnoty sú: %s

en: Is zone active?
sk: Je zóna aktívna?

en: Issue
sk: Vydať

en: Issue New Certificate
sk: Vydať nový certifikát

en: Issue New Certificate for ${entity} ${primary_key}
sk: Vydať nový certifikát pre ${entity} ${primary_key}

en: Job Title
sk: Pracovná pozícia

en: Kerberos Key
sk: Kerberos kľúč

en: Kerberos Key Not Present
sk: Kerberos kľúč nie je prítomný

en: LDAP schema
sk: LDAP schéma

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Leading and trailing spaces are not allowed
sk: Počiatočné a koncové medzery nie sú povolené

en: Length of TOTP token code validity
sk: Dĺžka platnosti TOTP token kódu

en: List of deletions that failed
sk: Zoznam odstránení, ktoré zlyhaly

en: List of servers which advertise the given location
sk: Zoznam serverov oznamujúcich danú lokalitu

en: Load CA certificate of LDAP server from FILE
sk: Načítať CA certifikát LDAP servera zo súboru

en: Local domain
sk: Lokálna doména

en: Locality
sk: Lokalita

en: Location name
sk: Názov lokality

en: Location of the ACI
sk: Umiestnenie ACI

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Logout error
sk: Chyba odhlasovania

en: MAC address
sk: MAC adresa

en: Mailing Address
sk: Poštová adresa

en: Malformed DN
sk: Poškodené DN

en: Manager
sk: Manažér

en: Mark the token as disabled (default: false)
sk: Označiť token ako deaktivovaný (predvolené: false)

en: Maximum serial number
sk: Maximálne sériové číslo

en: Maximum value is ${value}
sk: Maximálna hodnota je ${value}

en: Member groups
sk: Členské skupiny

en: Member of
sk: Členom

en: Member of a group
sk: Členom skupiny

en: Member of groups
sk: Člen skupín

en: Minimum serial number
sk: Minimálne sériové číslo

en: Minimum value is ${value}
sk: Minimálna hodnota je ${value}

en: Misc. Information
sk: Rôzne informácie

en: Mobile Telephone Number
sk: Mobilné číslo

en: Modified
sk: Modifikované

en: Modified ACI "%(value)s"
sk: Upravené ACI "%(value)s"

en: Modified HBAC rule "%(value)s"
sk: HBAC pravidlo "%(value)s" bolo upravené

en: Modified HBAC service "%(value)s"
sk: HBAC služba  "%(value)s" bola upravená.

en: Modified IPA location "%(value)s"
sk: Upravená IPA lokalita "%(value)s"

en: Modified OTP token "%(value)s"
sk: Upravený OTP token "%(value)s"

en: Modified group "%(value)s"
sk: Upravená skupina "%(value)s"

en: Modify %(name)s '%(value)s'?
sk: Upraviť %(name)s '%(value)s'?

en: Modify CA configuration.
sk: Upraviť CA konfiguráciu.

en: Modify DNS forward zone.
sk: Upraviť DNS forward zónu

en: Modify OTP configuration options.
sk: Upraviť OTP konfiguračné voľby.

en: Modify a DNS resource record.
sk: Upraviť DNS záznam

en: Modify a OTP token.
sk: Upraviť OTP token

en: Modify a group.
sk: Upraviť skupinu.

en: Modify a vault.
sk: Upraviť vault.

en: Modify an HBAC rule.
sk: Upraviť HBAC pravidlo.

en: Modify an HBAC service.
sk: Upraviť HBAC službu.

en: Modify configuration options.
sk: Upraviť konfiguračné voľby.

en: Modify information about an IPA location.
sk: Upraviť informácie o IPA lokalite.

en: NIS domain name
sk: NIS doménové meno

en: Name
sk: Názov

en: Nameserver '%(host)s' does not have a corresponding A/AAAA record
sk: Nameserver '%(host)s' nemá zodpovedajúci A/AAAA záznam

en: Neither --del-all nor options to delete a specific record provided.
    Command help may be consulted for all supported record types.
sk: Nebola zadaná ani voľba --del-all a ani voľby pre zmazanie špecifického záznamu.
    Príkaz help môže byť použitý pre zobrazenie podporovaných typov záznamov.

en: NetBIOS name
sk: NetBIOS meno

en: Netgroup Settings
sk: Netgroup nastavenia

en: Network Services
sk: Sieťové služby

en: New ACI name
sk: Nový ACI názov

en: New Certificate
sk: Nový certifikát

en: New Password
sk: Nové heslo

en: New password is required
sk: Nové heslo je povinné

en: Next
sk: Ďalšie

en: No A, AAAA, SSHFP or PTR records found.
sk: Nenašli sa žiadne A, AAAA, SSHFP, alebo PTR záznamy.

en: No Valid Certificate
sk: Žiadny platný certifikát

en: No entries.
sk: Žiadne položky.

en: No free YubiKey slot!
sk: Žiadny voľný YubiKey slot!

en: No matching entries found
sk: Nenašli sa žiadne zhodné položky

en: No option to delete specific record provided.
sk: Nebola poskytnutá žiadna voľba pre zmazanie špecifického záznamu

en: No private group
sk: Bez privátnej skupiny

en: No response
sk: Bez odpovede

en: Not a valid IP address
sk: Neplatná IP adresa

en: Not a valid IPv4 address
sk: Neplatná IPv4 adresa

en: Not a valid IPv6 address
sk: Neplatná IPv6 adresa

en: Not a valid network address (examples: 2001:db8::/64, 192.0.2.0/24)
sk: Neplatná sieťová adresa (príklady: 2001:db8::/64, 192.0.2.0/24)

en: Note
sk: Poznámka

en: Number of entries returned
sk: Počet vrátených položiek

en: OTP Configuration
sk: OTP konfigurácia

en: OTP Token
sk: OTP token

en: OTP Token Settings
sk: Nastavenia pre OTP token

en: OTP Tokens
sk: OTP tokeny

en: OTP configuration options
sk: OTP konfiguračné voľby

en: OTP tokens
sk: OTP tokeny

en: One Time Password
sk: Jednorázové heslo (OTP)

en: One-Time-Password
sk: Jednorázové heslo (OTP)

en: Only one value is allowed
sk: Len jedna hodnota je povolená

en: Operating system
sk: Operačný systém

en: Option added
sk: Voľba pridaná

en: Options
sk: Voľby

en: Order
sk: Poradie

en: Org. Unit
sk: Org. jednotka

en: Organization
sk: Organizácia

en: Organizational Unit
sk: Organizačná jednotka

en: Other Record Types
sk: Ostatné typy záznamov

en: Override inherited settings
sk: Potlačiť zdedené nastavenia

en: Overwrite GID
sk: Prepísať GID

en: Owner
sk: Vlastník

en: Page
sk: Strana

en: Pager Number
sk: Pager číslo

en: Password
sk: Heslo

en: Password Policies
sk: Politiky hesiel

en: Password Policy
sk: Politika hesiel

en: Password can be specified only for symmetric vault
sk: Heslo môže byť špecifikované len pre symetrický vault

en: Password change complete
sk: Zmena hesla dokončená

en: Password expiration
sk: Vypršanie hesla

en: Password or Password+One-Time-Password
sk: Heslo alebo heslo + jednorázové heslo (OTP)

en: Password reset was not successful.
sk: Nastavenie hesla nebolo úspešné

en: Passwords do not match
sk: Heslá sa nezhodujú

en: Passwords do not match!
sk: Heslá sa nezhodujú!

en: Passwords must match
sk: Heslá sa musia zhodovať

en: Permission
sk: Povolenie

en: Permission settings
sk: Nastavenia oprávnenia

en: Permissions
sk: Povolenia

en: Please choose a type of DNS resource record to be added
sk: Prosím vyberte typ DNS záznamu

en: Please specify forwarders.
sk: Prosím špecifikujte forwardery.

en: Policy
sk: Politika

en: Positional arguments
sk: Pozičný argument

en: Preferred Language
sk: Preferovaný jazyk

en: Preserved user
sk: Uschovaný používateľ

en: Preserved users
sk: Uschovaní používatelia

en: Prev
sk: Predcházajúce

en: Priority
sk: Priorita

en: Privilege Settings
sk: Nastavenia privilégia

en: Profile ID
sk: ID profilu

en: Profile configuration
sk: Configurácia profilu

en: Profile configuration stored in file '%(file)s'
sk: Konfigurácia profilu bola uložená do súboru '%(file)s'

en: Profiles
sk: Profily

en: Public key can be specified only for asymmetric vault
sk: Verejný kľúč môže byť špecifikovný len pre asymetrický vault

en: Quick Links
sk: Rýchle odkazy

en: RADIUS Proxy Server Settings
sk: RADIUS Proxy serverové nastavenia

en: RADIUS proxy configuration
sk: RADIUS proxy konfigurácia

en: RADIUS proxy username
sk: RADIUS proxy používateľské meno

en: Range Settings
sk: Nastavenie rozsahu

en: Realm Domains
sk: Realm domény

en: Reason for Revocation
sk: Dôvod pre revokáciu

en: Reason for revoking the certificate (0-10)
sk: Dôvod revokácie certifikátu (0-10)

en: Record Type
sk: Typ záznamu

en: Record creation failed.
sk: Vytvorenie záznamu zlyhalo.

en: Record name
sk: Názov záznamu

en: Record not found.
sk: Záznam nenájdený

en: Record type
sk: Typ záznamu

en: Records
sk: Záznamy

en: Records for DNS Zone
sk: Záznamy pre DNS zónu

en: Redirection to PTR record
sk: Presmerovanie na PTR záznam

en: Refresh
sk: Znovu načítať

en: Refresh the page.
sk: Znovu načítať stránku.

en: Reload current settings from the server.
sk: Znovu načítať aktuálne nastavenia zo servera.

en: Remove Certificate Hold
sk: Odstrániť držanie certifikátu

en: Remove Permission
sk: Odstrániť povolenie

en: Remove certificates from a service
sk: Odstrániť certifikáty zo služby

en: Remove one or more certificates to the user entry
sk: Odtrániť  jeden alebo viac certifikátov z používateľskej položky

en: Remove service and service groups from an HBAC rule.
sk: Odstrániť služby a skupiny služieb z HBAC pravidla.

en: Remove users and groups from an HBAC rule.
sk: Odstrániť používateľov a skupiny z HBAC pravidla.

en: Removed certificates from user "%(value)s"
sk: Certifikáty boli odstránené používateľovi  "%(value)s"

en: Removing %(servers)s from replication topology, please wait...
sk: Odstraňovanie %(servers)s z replikačnej topológie, prosím čakajte...

en: Rename
sk: Premenovať

en: Replication configuration
sk: Konfigurácia repliky

en: Required
sk: Povinné

en: Required field
sk: Povinné pole

en: Reset Password
sk: Obnoviť heslo

en: Reset Password and Login
sk: Obnoviť heslo a prihlásiť sa

en: Reset your password.
sk: Obnoviť Vaše heslo.

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Results are truncated, try a more specific search
sk: Výsledky sú skrátené, vyskúšajte viac špecifické vyhľadávanie

en: Retrieve an existing certificate.
sk: Získať existujúci certifikát.

en: Retrieving CA status failed: %s
sk: Získanie CA stavu zlyhalo: %s

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revoke Certificate
sk: Revokovať certifikát

en: Revoke a certificate.
sk: Revokácia certifikátu.

en: Role Settings
sk: Nastavenia role

en: Role name
sk: Názov role

en: Roles
sk: Role

en: Rule name
sk: Názov pravidla

en: Rule status
sk: Stav pravidla

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Run Test
sk: Spustiť test

en: SELinux Options
sk: SELinux voľby

en: SELinux User
sk: SELinux používateľ

en: SOA record serial number
sk: Sériové číslo SOA záznamu

en: SSH public key
sk: Verejný SSH kľúč

en: SSH public key fingerprint
sk: Odtlačok verejného SSH kľúča (fingerprint)

en: SSH public key:
sk: Verejný SSH kľuč

en: SSH public keys
sk: Verejné SSH kľúče

en: Same as --%s
sk: Rovnaké ako --%s

en: Save
sk: Uložiť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Search Options
sk: Voľby vyhľadávania

en: Search for DNS forward zones.
sk: Vyhľadávať DNS forward zóny

en: Search for DNS servers.
sk: Vyhľadať DNS servery

en: Search for HBAC rules.
sk: Vyhľadať HBAC pravidlá.

en: Search for HBAC services.
sk: Vyhľadať HBAC služby.

en: Search for IPA locations.
sk: Vyhľadať IPA lokalitu.

en: Search for OTP token.
sk: Vyhľadať OTP token

en: Search for Sudo Commands.
sk: Vyhľadať sudo príkazy.

en: Search for existing certificates.
sk: Vyhľadávanie existujúcich certifikátov.

en: Search for groups.
sk: Vyhľadávať skupiny.

en: Search for permissions.
sk: Vyhľadať povolenia.

en: Search scope
sk: Rozsah vyhľadávania

en: Second Code
sk: Druhý kód

en: Second OTP
sk: Druhé OTP

en: Segment details
sk: Detaily segmentu

en: Select All
sk: Označiť všetko

en: Semantic of %(label)s was changed. %(current_behavior)s
    %(hint)s
sk: Sémantika %(label)s bola zmenená. %(current_behavior)s
    %(hint)s

en: Serial Number
sk: Sériové číslo

en: Serial Number (hex)
sk: Sériové číslo (hexadecimálne)

en: Serial number
sk: Sériové číslo

en: Serial number (hex)
sk: Sériové číslo (hexadecimálne)

en: Server %(srv)s can't contact servers: %(replicas)s
sk: Server %(srv)s nemôže kontaktovať servery: %(replicas)s

en: Server Role
sk: Server rola

en: Server Roles
sk: Serverové role

en: Server will check DNS forwarder(s).
sk: Server skontroluje DNS forwarder(y).

en: Servers
sk: Servery

en: Servers details:
sk: Detaily serverov:

en: Servers in location
sk: Servery v lokalite.

en: Servers that belongs to the IPA location
sk: Servery patriace do IPA lokality

en: Service
sk: Služba

en: Service '%(service)s' not found in Kerberos database
sk: Služba  '%(service)s'  nenájdená v Kerberos databáze

en: Service Certificate
sk: Certifikát služby

en: Service Options
sk: Voľby služieb

en: Service Settings
sk: Nastavenia služby

en: Service name
sk: Názov služby

en: Services
sk: Služby

en: Set
sk: Nastaviť

en: Set OTP
sk: Nastaviť OTP

en: Set One-Time-Password
sk: Nastaviť  jednorázové heslo (OTP)

en: Set SSH key
sk: Nastaviť SSH kľúč

en: Set a user's password.
sk: Nastaviť používateľské heslo.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Show
sk: Zobraziť

en: Show QR code
sk: Zobraziť QR kód

en: Show Results
sk: Zobraz výsledky

en: Show details
sk: Zobraziť detaily

en: Show the current OTP configuration.
sk: Zobraziť aktuálnu OTP konfiguráciu.

en: Show the current configuration.
sk: Zobraziť konfiguračné voľby

en: Show/Set key
sk: Zobraziť/Nastaviť kľúč

en: Showing ${start} to ${end} of ${total} entries.
sk: Zobrazených ${start} až ${end} z ${total} položiek.

en: Size
sk: Veľkosť

en: Skip DNS check
sk: Preskočiť DNS kontrolu

en: Skipped %(key)s
sk: Preskočené %(key)s

en: Skipped %(map)s
sk: Preskočené %(map)s

en: Some entries were not deleted
sk: Niektoré položky neboli odstránené

en: Specified CAs
sk: Špecifikované CA

en: Specified Groups
sk: Špecifikované skupiny

en: Specified Profiles
sk: Špecifikované profily

en: Specified Services and Groups
sk: Špecifikované služby a skupiny

en: Stage users
sk: Predpripravení používatelia

en: Standard Record Types
sk: Štandardné typy záznamov

en: State/Province
sk: Štát/Provincia

en: Status
sk: Stav

en: Street address
sk: Ulica

en: Structured
sk: Štrukturovane

en: Subtree
sk: Podstrom

en: Success
sk: Úspech

en: Sudo Commands
sk: Sudo príkazy

en: Sudo Rules
sk: Sudo pravidlá

en: Sync OTP Token
sk: Synchronizovať OTP Token

en: Synchronize an OTP token.
sk: Synchronizovať OTP token

en: Target DN
sk: Cieľové DN

en: Target group
sk: Cieľová skupina

en: Target reverse zone not found.
sk: Cieľová reverzná zóna nenájdená.

en: Telephone Number
sk: Telefónne číslo

en: The ACI for permission %(name)s was not found in %(dn)s
sk: ACI pre oprávnenie %(name)s sa nenašlo v  %(dn)s

en: The IPA realm
sk: IPA realm

en: The most common types for this type of zone are: %s
sk: Najbežnejšie typy záznamov pre tento typ zóny sú: %s

en: The password or username you entered is incorrect.
sk: Zadané heslo alebo prihlasovacie meno je nesprávne.

en: The username, password or token codes are not correct
sk: Prihlasovacie meno, heslo alebo token sú nesprávne

en: This command requires root access
sk: Tento príkaz vyžaduje root oprávnenia

en: This entry already exists
sk: Táto položka už existuje

en: This entry cannot be enabled or disabled
sk: Táto položka nemôže byť aktivovaná alebo deaktivovaná

en: This entry is already a member
sk: Táto položka už je členom

en: This entry is already disabled
sk: Táto položka bola už deaktivovaná

en: This entry is not a member
sk: Táto položka nie je členom

en: This is already a posix group
sk: Toto už je posix skupina

en: This may take some time, please wait ...
sk: Toto môže trvať nejaký čas, prosím čakajte ...

en: This page has unsaved changes. Please save or revert.
sk: Táto stránka obsahuje neuložené zmeny. Prosím uložte alebo vráťte zmeny späť.

en: Token synchronization failed
sk: Synchronizácia tokenu zlyhala

en: Token was synchronized
sk: Token bol zosynchronizovaný

en: Topic or Command
sk: Téma alebo príkaz

en: Topology is disconnected
sk: Topológia je odpojená

en: Trust Settings
sk: Trust nastavenia

en: Two factor authentication (password + OTP)
sk: Dvojfaktorová autentifikácia (heslo + OTP)

en: Type
sk: Typ

en: Type of the token
sk: Typ tokenu

en: Types of supported user authentication
sk: Podporované typy autentifikácie používateľa

en: Unable to set LDAP_OPT_X_TLS_CERTIFICATE
sk: Nie je možné nastaviť LDAP_OPT_X_TLS_CERTIFICATE

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Undo All
sk: Vrátiť späť všetko

en: Undo this change.
sk: Vrátiť späť túto zmenu.

en: Unique ID
sk: Unikátne ID

en: Unknown Error
sk: Neznáma chyba

en: Unknown option: %(option)s
sk: Neznáma voľba: %(option)s

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Unsaved Changes
sk: Neuložené zmeny

en: Unselect All
sk: Odznačiť všetko

en: Unspecified
sk: Nešpecifikované

en: Unsupported value
sk: Nepodporovaná hodnota

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Update DNS entries
sk: Aktualizovať DNS položky.

en: User
sk: Používateľ

en: User Group
sk: Používateľská skupina

en: User Groups
sk: Používateľské skupiny

en: User ID
sk: ID používateľa

en: User ID Number
sk: ID používateľa

en: User ID Number (system will assign one if not provided)
sk: ID používateľa (systém priradí automaticky ak nie je zadané)

en: User Options
sk: Voľby používateľov

en: User authentication types
sk: Typy autentifikácie používateľa

en: User categories
sk: Kategórie používateľov

en: User group
sk: Používateľská skupina

en: User group ACI grants access to
sk: ACI používateľskej skupiny udeluje prístup k

en: User login
sk: Prihlasovacie meno

en: User name
sk: Používateľské meno

en: User password
sk: Používateľské heslo

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Users
sk: Používatelia

en: Valid Certificate Present
sk: Prítomný platný certifikát

en: Validation error
sk: Chyba validácie

en: Validity
sk: Platnosť

en: Validity end
sk: Koniec platnosti

en: Validity start
sk: Začiatok platnosti

en: Verify Password
sk: Overiť heslo

en: View Certificate
sk: Prezrieť certifikát

en: Warning
sk: Varovanie

en: Weight
sk: Váha

en: Weight for server services
sk: Váha pre služby servera

en: Who
sk: Kto

en: Your session has expired. Please re-login.
sk: Vaše prihlásenie vypršalo. Prosím znovu sa prihláste.

en: ZIP
sk: PSČ

en: Zone forwarders
sk: Zónové forwardery

en: Zone found: ${zone}
sk: Zóna nájdená: ${zone}

en: Zone name
sk: Názov zóny

en: Zone name (FQDN)
sk: Názov zóny (FQDN)

en: algorithm value: allowed interval 0-255
sk: algoritmus: hodnota má povolený interval 0-255

en: an internal error has occurred
sk: nastala interná chyba

en: an internal error has occurred on server at '%(server)s'
sk: nastala interná chyba na serveri '%(server)s'

en: can be at most %(maxvalue)d
sk: môže byť najviac %(maxvalue)d

en: can be at most %(maxvalue)s
sk: môže byť najviac %(maxvalue)s

en: cannot be longer that 255 characters
sk: nemôže byť dlhší ako 255 znakov

en: cannot connect to '%(uri)s': %(error)s
sk: nedá sa pripojiť k '%(uri)s': %(error)s

en: change collided with another change
sk: zmena spôsobila kolíziu s inou zmenou

en: cn is immutable
sk: cn je nemeniteľné

en: configuration options
sk: konfiguračné voľby

en: container entry (%(container)s) not found
sk: kontajner (%(container)s) nenájdený

en: delete
sk: odstrániť

en: domain name '%(domain)s' should be normalized to: %(normalized)s
sk: doménové meno '%(domain)s' by malo byť normalizované na: %(normalized)s

en: domain name cannot be longer than 255 characters
sk: doménové meno nemôže byť dlhšie ako 255 znakov

en: empty DNS label
sk: prázdny DNS label

en: error on server '%(server)s': %(error)s
sk: chyba na serveri '%(server)s': %(error)s

en: flags value: allowed interval 0-255
sk: flagy: hodnota má povolený interval 0-255

en: group
sk: skupina

en: groups
sk: skupiny

en: incorrect type
sk: Nesprávný typ

en: invalid DN (%s)
sk: neplatné DN (%s)

en: invalid IP address format
sk: neplatný formát IP adresy

en: invalid IP address version (is %(value)d, must be %(required_value)d)!
sk: neplatná verzia IP adresy (je %(value)d, musí byť %(required_value)d)!

en: invalid IP network format
sk: neplatný formát IP siete

en: invalid Profile ID
sk: nevalídne ID profilu

en: invalid SSH public key
sk: neplatný verejný SSH kľúč

en: invalid address format
sk: neplatný formát adresy

en: invalid domain name
sk: neplatné doménové meno

en: invalid domain-name: %s
sk: neplatné doménové meno: %s

en: invalid domain-name: not fully qualified
sk: neplatné doménové meno: nie je plne kvalifikované (FQDN)

en: invalid e-mail format: %(email)s
sk: neplatný formát e-mailovej adresy: %(email)s

en: invalid escape code in domain name
sk: neplatný escape kód v doménovom mene

en: is required
sk: je povinné

en: iterations value: allowed interval 0-65535
sk: iterácie: hodnota má povolený interval 0-65535

en: kerberos ticket policy settings
sk: nastavenia kerberos ticket policy

en: key %(key)s already exists
sk: kľúč %(key)s už existuje

en: location
sk: lokalita

en: locations
sk: lokality

en: manager %(manager)s not found
sk: manažér %(manager)s nenájdený

en: map %(map)s already exists
sk: mapovanie %(map)s už existuje

en: maximum serial number
sk: maximálne sériové číslo

en: minimum serial number
sk: minimálne sériové číslo

en: must be True or False
sk: musí byť True alebo False

en: must be Unicode text
sk: musí byť Unicode text

en: must be a decimal number
sk: musí byť desiatkové číslo

en: must be an integer
sk: musí byť integer

en: must be at least %(minvalue)d
sk: musí byť najmenej %(minvalue)d

en: must be at least %(minvalue)s
sk: musí byť najmenej %(minvalue)s

en: must be binary data
sk: musí byť binárny údaj

en: no modifications to be performed
sk: žiadne úpravy neboli vykonané

en: not found
sk: Nenašlo sa

en: not fully qualified
sk: nie je plne kvalifikované (FQDN)

en: objectclass %s not found
sk: objectclass %s nenájdená

en: only letters, numbers, %(chars)s are allowed. DNS label may not start or end with %(chars2)s
sk: povolené sú len písmená, čísla, %(chars)s . DNS label nesmie začínať alebo končiť s %(chars2)s

en: options are not allowed
sk: voľby nie sú povolené

en: password policies
sk: Politky hesiel

en: permission
sk: povolenie

en: preserve
sk: uschovať

en: query '%(owner)s %(rtype)s' with EDNS0: %(error)s
sk: dotaz '%(owner)s %(rtype)s' s EDNS0: %(error)s

en: query '%(owner)s %(rtype)s': %(error)s
sk: dotaz '%(owner)s %(rtype)s': %(error)s

en: record '%(owner)s %(rtype)s' failed DNSSEC validation on server %(ip)s
sk: záznam '%(owner)s %(rtype)s' neprešiel DNSSEC validáciou na serveri %(ip)s

en: request failed with HTTP status %d
sk: požiadavka zlyhala s HTTP stavom %d

en: salt value: %(err)s
sk: salt hodnota: %(err)s

en: sudo commands
sk: sudo príkazy

en: sudo rules
sk: sudo pravidlá

en: this option is deprecated
sk: táto voľba je zastaraná

en: too many '@' characters
sk: príliš mnoho '@' znakov

en: trusted domain object not found
sk: trust doménový objekt nenájdený

en: trusted domain user not found
sk: trust doménový užívateľ nenájdený

en: unknown command '%(name)s'
sk: neznámy príkaz '%(name)s'

en: unknown error %(code)d from %(server)s: %(error)s
sk: neznáma chyba %(code)d od %(server)s: %(error)s

en: value
sk: hodnota

en: {role}: role not found
sk: {role}: rola nenájdená
