NagiosQL - en to nl_NL translation catalogue (656 entries)

en: (optional)
nl_NL: (optioneel)

en: - from table:
nl_NL: - van tabel:

en: - with affected rows:
nl_NL: - aantal aangepaste rijen:

en: 2D coords
nl_NL: 2D coördinaten

en: 3D coords
nl_NL: 3D coördinaten

en: </b> of table <b>
nl_NL: </b> van de tabel <b>

en: </b>, entry <b>
nl_NL: </b>, invoer <b>

en: A MySQL database server
nl_NL: Een MySQL database server

en: A new group added:
nl_NL: Een nieuwe groep toegevoegd:

en: A new user added:
nl_NL: Nieuwe gebruiker toegevoegd:

en: Abort
nl_NL: Annuleren

en: Access group
nl_NL: Toegangs groep

en: Access group set for menu item:
nl_NL: Toegangs groep ingesteld voor menu onderdeel:

en: Access keys
nl_NL: Toegangs sleutels

en: Action URL
nl_NL: Actie URL

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Activate dataset from table:
nl_NL: Activeer gegevens-set van tabel:

en: Active
nl_NL: Actief

en: Active checks enabled
nl_NL: Actieve controles ingeschakeld

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add this host configuration to existing service definitions
nl_NL: Voeg deze host configuratie toe aan bestaande service definities

en: Additional templates
nl_NL: Additionele sjablonen

en: Addon address
nl_NL: Adres toevoegsel

en: Addon settings
nl_NL: Addon instellingen

en: Address
nl_NL: Adres

en: Address of your Proxyserver e.g. proxy.yourdomain.com:3128
nl_NL: Adres van de proxyserver; bijvoorbeeld proxy.yourdomain.com:3128

en: Admin can't be deleted
nl_NL: Admin kan niet verwijderd worden

en: Administration
nl_NL: Beheer

en: After that - refresh this page to proceed
nl_NL: Na dit gedaan te hebben, ververs deze pagina om verder te gaan

en: After the defined amount of seconds the session will terminate for security reasons
nl_NL: Als extra veiligheid, zal de sessie na de gedefinieerde seconden verbroken worden.

en: Alarm settings
nl_NL: Alarm instellingen

en: Alarming
nl_NL: Alarmering

en: All configs
nl_NL: Alle configuraties

en: An error occured while writing settings.php, please check permissions!
nl_NL: Een fout is opgetreden tijdens het opslaan van settings.php, controleer de rechten!

en: Attention, no check commands defined!
nl_NL: Attentie, geen controle-opdrachten gedefinieerd!

en: Attention, no commands defined!
nl_NL: Let op, geen opdrachten gedefinieerd!

en: Attention, no contact groups defined!
nl_NL: Attentie, geen contact-groepen gedefinieerd!

en: Attention, no contacts and contactgroups defined!
nl_NL: Let op, geen contacten en contact-groepen gedefinieerd!

en: Attention, no contacts defined!
nl_NL: Let op, geen contacten gedefinieerd!

en: Attention, no hosts and hostgroups defined!
nl_NL: Attentie, geen hosts en hostgroepen gedefinieerd!

en: Attention, no hosts defined!
nl_NL: Attentie, geen hosts gedefinieerd!

en: Attention, no hosts or hostgroups defined!
nl_NL: Attentie, geen hosts of host-groepen gedefinieerd!

en: Attention, no services defined!
nl_NL: Attentie, geen services gedefinieerd!

en: Attention, no time periods defined!
nl_NL: Attentie, geen tijd periode gedefineerd!

en: Authentication type
nl_NL: Authenticatie type

en: Available
nl_NL: Beschikbaar

en: Back
nl_NL: Terug

en: Backup directory
nl_NL: Backup map

en: Backup file
nl_NL: Backup bestand

en: Base directory
nl_NL: Basis map

en: CGI configuration file
nl_NL: CGI configuratiebestand

en: Calendar
nl_NL: Kalender

en: Can submit commands
nl_NL: Kan opdrachten indienen

en: Cannot backup and delete the old configuration file (check the permissions)!
nl_NL: Kan het oude configuratiebestand niet back-uppen en verwijderen. (controleer de rechten)!

en: Cannot backup the old configuration file because the permissions are wrong (remote FTP)!
nl_NL: Kan geen backup maken van het oude configuratiebestand omdat de rechten fout staan (remote FTP)!

en: Cannot backup the old configuration file because the permissions are wrong (remote SFTP)!
nl_NL: Kan geen backup maken van het oude configuratiebestand omdat de rechten fout staan (remote SFTP)!

en: Cannot delete file because it does not exists (remote FTP)!
nl_NL: Kan het bestand niet verwijderen omdat het niet bestaat (remote FTP)!

en: Cannot delete file because it does not exists (remote SFTP)!
nl_NL: Kan het bestand niet verwijderen omdat het niet bestaat (remote SFTP)!

en: Cannot delete file because the permissions are wrong (remote FTP)!
nl_NL: Kan het bestand niet verwijderen omdat de rechten fout zijn (remote FTP)!

en: Cannot delete file because the permissions are wrong (remote SFTP)!
nl_NL: Kan het bestand niet verwijderen omdat de rechten fout zijn (remote FTP)!

en: Cannot find the Nagios binary or no rights for execution!
nl_NL: Kan de Nagios binary niet vinden of geen rechten om die uit te voeren!

en: Cannot get the configuration file (FTP connection failed)!
nl_NL: Kan het configuratie bestand niet ophalen (FTP verbinding mislukt)!

en: Cannot get the configuration file (SSH connection failed)!
nl_NL: Kan het configuratie bestand niet ophalen (SSH verbinding mislukt)!

en: Cannot get the configuration file (remote file does not exist)!
nl_NL: Kan het configuratiebestand niet ophalen (bestand op afstand bestaat niet)!

en: Cannot open the data file (check the permissions)!
nl_NL: Kan het gegevensbestand niet openen (controleer de rechten)!

en: Cannot open the temporary file
nl_NL: Kan het tijdelijke bestand niet openen

en: Cannot open/overwrite the configuration file (FTP connection failed)!
nl_NL: Kan het configuratiebestand niet openen of opslaan (FTP verbinding mislukt)!

en: Cannot open/overwrite the configuration file (check the permissions on remote system)!
nl_NL: Kan het configuratiebestand niet openen of overschrijven (bekijk de rechten)!

en: Cannot open/overwrite the configuration file (check the permissions)!
nl_NL: Kan het configuratiebestand niet openen of overschrijven (bekijk de rechten)!

en: Cannot open/overwrite the configuration file (remote SFTP)!
nl_NL: Kan het configuratiebestand niet openen of opslaan (remote SFTP)!

en: Cannot receive the configuration file (FTP connection)!
nl_NL: Kan het configuratiebestand niet ontvangen (FTP verbinding)!

en: Cannot receive the configuration file (SSH connection)!
nl_NL: Kan het configuratiebestand niet ontvangen (SSH verbinding)!

en: Cannot write the configuration file (FTP connection failed)!
nl_NL: Kan het configuratie bestand niet opslaan (FTP verbinding mislukt)!

en: Cannot write the configuration file (SSH connection failed)!
nl_NL: Kan het configuratiebestand niet opslaan (SSH verbinding mislukt)!

en: Change password
nl_NL: Wijzig wachtwoord

en: Change your current NagiosQL settings (e.g. Database user, Language).
nl_NL: Wijzig de huidige NagiosQL instellingen (b.v. Database gebruiker, Taal).

en: Check command
nl_NL: Controle commando

en: Check commands
nl_NL: Check commando's

en: Check configuration files:
nl_NL: Controleer configuratiebestanden:

en: Check freshness
nl_NL: Controle versheid

en: Check interval
nl_NL: Controle interval

en: Check period
nl_NL: Controle periode

en: Check settings
nl_NL: Controle instellingen

en: Check which of the supported extensions are installed. At least one of them is required.
nl_NL: Controle welke van de ondersteunde extensies geïnstalleerd zijn. Minimaal 1 is vereist.

en: Check written configuration files
nl_NL: Controleer geschreven configuratiebestanden

en: Checking Client
nl_NL: Controleren Client

en: Checking PHP extensions
nl_NL: Controleren PHP extensies

en: Checking PHP version
nl_NL: Controleren PHP versie

en: Checking System Permission
nl_NL: Controleren van Systeem permissies

en: Checking available database interfaces
nl_NL: Controleren van beschikbare database interfaces

en: Checking php.ini/.htaccess settings
nl_NL: Controleren php.ini/.htaccess settings

en: Checking requirements
nl_NL: Vereisten aan het nakijken

en: Chinese (Simplified)
nl_NL: Chinees (Vereenvoudigd)

en: Command
nl_NL: Opdracht

en: Command definitions
nl_NL: Opdracht-definities

en: Command line
nl_NL: Opdrachtregel

en: Command modified:
nl_NL: Commando aangepast:

en: Command name
nl_NL: Opdracht naam

en: Command type
nl_NL: Opdrachttype

en: Command view
nl_NL: Opdracht weergave

en: Commands
nl_NL: Opdrachten

en: Common
nl_NL: Algemeen

en: Common files cannot be removed from target systems - please check manually
nl_NL: Algemene bestanden kunnen niet verwijderd worden van het system - controleer aub handmatig

en: Common settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Config name
nl_NL: Configuratienaam

en: Config name filter
nl_NL: Config naam filter

en: Configuration directories
nl_NL: Configuratie mappen

en: Configuration file successfully written!
nl_NL: Configuratiebestand is succesvol opgeslagen!

en: Configuration import
nl_NL: Configuratie import

en: Configuration read failed (remote):
nl_NL: Het opslaan van de configuratie is mislukt (elders):

en: Configuration successfully written:
nl_NL: Configuratie succesvol opgeslagen:

en: Configuration write failed (FTP connection failed):
nl_NL: Het opslaan van de configuratie is mislukt (FTP verbinding mislukt):

en: Configuration write failed (remote):
nl_NL: Het opslaan van de configuratie is mislukt (elders):

en: Configuration write failed:
nl_NL: Het opslaan van de configuratie is mislukt:

en: Configure Settings
nl_NL: Configureer Instellingen

en: Confirm password
nl_NL: Bevestig wachtwoord

en: Connection to remote system failed (FTP connection):
nl_NL: Verbinding met remote systeem mislukt (FTP verbinding):

en: Connection to remote system failed (SSH2 connection):
nl_NL: Verbinding met remote systeem mislukt (SSH2 verbinding):

en: Connection to the database server has failed by reason:
nl_NL: Verbinding met de databaseserver is mislukt met reden:

en: Contact data
nl_NL: Contact gegevens

en: Contact group
nl_NL: Contactgroep

en: Contact group modified:
nl_NL: Contact-groep aangepast:

en: Contact groups
nl_NL: Contact groepen

en: Contact modified:
nl_NL: Contact is aangepast:

en: Contact name
nl_NL: Contact-naam

en: Contact template modified:
nl_NL: Contact-sjabloon aangepast:

en: Contact templates
nl_NL: Contact sjablonen

en: Contacts
nl_NL: Contacten

en: Converting database fields to utf8 character set
nl_NL: Converteren database velden naar utf8 teken set

en: Converting database tables to utf8 character set
nl_NL: Converteren database tabellen naar utf8 teken set

en: Converting database to utf8 character set
nl_NL: Converteren database naar utf8 teken set

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Could be loaded. Please add in php.ini
nl_NL: Kon niet worden geladen. Voeg toe in php.ini

en: Could not open directory
nl_NL: Kan de map niet openen

en: Create new NagiosQL database
nl_NL: Nieuwe NagiosQL database aanmaken

en: Creating new database
nl_NL: Nieuwe database aanmaken

en: Curl module not loaded, Proxy will be deactivated!
nl_NL: Curl module is niet geladen, Proxy zal worden gedeactiveerd!

en: Danish
nl_NL: Deens

en: Data import
nl_NL: Importeer gegevens

en: Data lines per page
nl_NL: Gegevens regels per pagina

en: Data set copied - table [new name]:
nl_NL: Gegevens-set gekopieerd - tabel [nieuwe naam]:

en: Data set copy failed - table [new name]:
nl_NL: Gegevens-set kopiëren is mislukt - tabel [new name]:

en: Data were successfully inserted to the data base!
nl_NL: Gegevens zijn succesvol toegevoegd aan de database!

en: Database Configuration
nl_NL: Database Configuratie

en: Database already exists and drop database was not selected, please correct or manage manually
nl_NL: Database bestaat al en het verwijderen van de database was niet geselecteerd, pas de optie aan of verwijder de database handmatig

en: Database entry failed! Not all necessary data filled in!
nl_NL: Databank invoer is mislukt! Niet alle verplichte velden zijn ingevuld!

en: Database name
nl_NL: Database naam

en: Database password
nl_NL: Database wachtwoord

en: Database user
nl_NL: Database gebruiker

en: Dataset successfully activated. Affected rows:
nl_NL: Gegevens-set succesvol geactiveerd. Beïnvloede rijen:

en: Dataset successfully deactivated. Affected rows:
nl_NL: Gegevens-set succesvol gedeactiveerd. Beïnvloede rijen:

en: Dataset successfully deleted. Affected rows:
nl_NL: Gegevens set met succes verwijderd. Beïnvloede rijen:

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveren

en: Decide between authentication based on your Webserver<br>e.g. Apache configuration (config file or htaccess) or NagiosQL
nl_NL: Kies tussen de authenticatie methoden<br> b.v. Apache configuratie (config file of htaccess) of NagiosQL

en: Decode UTF8 data in config files
nl_NL: Decodeer UTF8 gegevens in configuratie bestanden

en: Define Menu Accessrights
nl_NL: Definieer Menu toegangsrechten

en: Define contact groups (contactgroups.cfg)
nl_NL: Contact-groepen definiëren (contactgroups.cfg)

en: Define contact templates (contacttemplates.cfg)
nl_NL: Contact-sjablonen definiëren (contacttemplates.cfg)

en: Define contacts (contacts.cfg)
nl_NL: Contacten definiëren (contacts.cfg)

en: Define host dependencies (hostdependencies.cfg)
nl_NL: Definieer host afhankelijkheden (hostdependencies.cfg)

en: Define host escalation (hostescalations.cfg)
nl_NL: Definieer host-escalatie (hostescalations.cfg)

en: Define host extended information (hostextinfo.cfg)
nl_NL: Definieer host-informatie (hostextinfo.cfg)

en: Define host groups (hostgroups.cfg)
nl_NL: Definieer host-groepen (hostgroups.cfg)

en: Define hosts (hosts.cfg)
nl_NL: Host definiëren (hosts.cfg)

en: Define service dependencies (servicedependencies.cfg)
nl_NL: Definieer service-afhankelijkheden (servicedependencies.cfg)

en: Define service escalation (serviceescalations.cfg)
nl_NL: Definieer service-escalatie (serviceescalations.cfg)

en: Define service extended information (serviceextinfo.cfg)
nl_NL: Definieer service-informatie (serviceextinfo.cfg)

en: Define service groups (servicegroups.cfg)
nl_NL: Definieer service-groepen (servicegroups.cfg)

en: Define service templates (servicetemplates.cfg)
nl_NL: Definieer service-sjablonen (servicetemplates.cfg)

en: Define services (services.cfg)
nl_NL: Definieer services (services.cfg)

en: Definitions
nl_NL: Definities

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete backup files
nl_NL: Verwijder de backup bestanden

en: Delete config files
nl_NL: Verwijder configuratie bestanden

en: Delete data from table:
nl_NL: Gegevens verwijderd uit de tabel:

en: Delete dataset id:
nl_NL: Verwijder gegevens set met id:

en: Delete existing NagiosQL database
nl_NL: Verwijder bestaande NagiosQL database

en: Delete failed because a database error:
nl_NL: Verwijderen mislukt door een database fout:

en: Delete log entries
nl_NL: Verwijder log regels

en: Delete logentries between:
nl_NL: Verwijderen van logs tussen:

en: Dependency period
nl_NL: Afhankelijkheden periode

en: Dependent hostgroups
nl_NL: Afhankelijke host groepen

en: Dependent hosts
nl_NL: Afhankelijke hosts

en: Dependent services
nl_NL: Afhankelijke services

en: Deploy NagiosQL settings
nl_NL: Verspreid NagiosQL instellingen

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Different tools
nl_NL: Diverse gereedschappen

en: Directory with SSH key pair
nl_NL: Map met SSH key pair

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Display name
nl_NL: Weergave naam

en: Do it
nl_NL: Doe het

en: Do you really want to delete all log entries between the selected dates?
nl_NL: Weet u zeker dat u alle log regels tussen de geselecteerde datums wilt verwijderen?

en: Do you really want to delete all marked entries?
nl_NL: Weet u zeker dat u alle gemarkeerde onderdelen wilt verwijderen?

en: Do you really want to delete this database entry:
nl_NL: Weet u zeker dat u dit database item wilt verwijderen:

en: Domain
nl_NL: Domein

en: Domain modified:
nl_NL: Domein gewijzigd:

en: Domains
nl_NL: Domeinen

en: Down
nl_NL: Omlaag

en: Download
nl_NL: Downloaden

en: Drop database if already exists?
nl_NL: Database verwijderen als deze al bestaat?

en: Dutch
nl_NL: Nederlands

en: EMail address
nl_NL: E-mail adres

en: ENABLED
nl_NL: INGESCHAKELD

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enable group administration
nl_NL: Groep beheer inschakelen

en: Enable or disable the automatic online version check.
nl_NL: In-of uitschakelen van de automatische online versie te controleren.

en: Enable or disable the warning if a required field contains no data in objects with templates
nl_NL: Schakel de waarschuwing in of uit, als bij objecten met voorbeelden een verplicht veld geen gegevens bevat.

en: Encoding
nl_NL: Codering

en: Encoding should be set to nothing else than utf-8. Any changes at your own risk
nl_NL: Codering hoort niet anders ingesteld te zijn dan utf-8. Wijzigingen zijn op uw eigen risico

en: English
nl_NL: Engels

en: Entry
nl_NL: Invoer

en: Entry cannot be activated because it is used by another configuration
nl_NL: Invoer kan niet gebruikt worden om het al in gebruik is door een andere configuratie

en: Environment test sucessfully passed
nl_NL: Omgevings test successvol verwerkt

en: Error in setting the correct locale, please report this error with the associated output of  'locale -a' to bugs@nagiosql.org
nl_NL: Fout bij het declareren van de omgevingsvariabelen. A.u.b. deze fout melden met het resultaat van 'locale -a' aan bugs@nagiosql.org

en: Error in setting the correct locale, please report this error with the associated output of 'locale -a'
nl_NL: Fout in het declareren van de omgevingsvariabelen. A.u.b. deze fout melden met het resultaat van 'locale -a'

en: Error while connecting to database:
nl_NL: Fout tijdens het verbinden met de database:

en: Error while inserting the data to the data base:
nl_NL: Fout tijdens het invoegen van gegevens in de database:

en: Error while selecting data from database:
nl_NL: Fout opgetreden bij het opvragen van gegevens uit de database:

en: Error: wrong number of arguments - cannot import service group members
nl_NL: Fout: verkeerd aantal argumenten - kan de service-groep leden niet importeren

en: Errors while deleting the old configuration file - please check!:
nl_NL: Fout, tijdens het verwijderen van het oude configuratie bestand - a.u.b. nakijken!:

en: Escalation options
nl_NL: Escalatie opties

en: Escalation period
nl_NL: Escalatie periode

en: Event handler enabled
nl_NL: Event handler ingeschakeld

en: Exclude
nl_NL: Uitsluiten

en: Execution failure criteria
nl_NL: Uitvoer fout criteria

en: Extended Host
nl_NL: Uitgebreide Host

en: Extended Service
nl_NL: Service-informatie

en: FTP module not loaded!
nl_NL: FTP module niet geladen!

en: File
nl_NL: Bestand

en: File deleted
nl_NL: Bestand is verwijderd

en: File imported - File [overwite flag]:
nl_NL: Bestand geïmporteerd - Bestand [overwrite flag]:

en: File upload error:
nl_NL: Fout bij upload van bestand:

en: Filter string
nl_NL: Filter tekst

en: Finish
nl_NL: Einde

en: Finishing Setup
nl_NL: Setup Afronden

en: First let's check your local environment and find out if everything NagiosQL needs is available.
nl_NL: Als eerste wordt uw lokale omgeving gecontroleerd om te bepalen of alle vereisten voor NagiosQL aanwezig zijn.

en: First notification
nl_NL: Eerste notificatie

en: First notification delay
nl_NL: Eerste notificatie vertraging

en: Flap detection enabled
nl_NL: Flap detectie ingeschakeld

en: Flap detection options
nl_NL: Flap detectie opties

en: For questions please visit
nl_NL: Voor vragen bezoek a.u.b

en: Formcheck
nl_NL: Formuliercontrole

en: Free variable definitions
nl_NL: Vrije variabele definities

en: French
nl_NL: Frans

en: Freshness treshold
nl_NL: Freshness grenswaarde

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: From
nl_NL: Van

en: Function
nl_NL: Functie

en: Functions to administrate NagiosQL V3
nl_NL: Functies om NagiosQL V3 te beheren

en: Generic name
nl_NL: Algemene naam

en: German
nl_NL: Duits

en: Group
nl_NL: Groep

en: Group admin
nl_NL: Groepsbeheer

en: Group administration
nl_NL: Groepen beheer

en: Group members
nl_NL: Groepsleden

en: Group name
nl_NL: Groep naam

en: Groupname
nl_NL: Groep-naam

en: Help text editor
nl_NL: Help tekst editor

en: Hide menu
nl_NL: Menu verbergen

en: Hide relation data
nl_NL: Verberg relatie gegevens

en: High flap threshold
nl_NL: High flap grenswaarde

en: Hold CTRL to select<br>more than one
nl_NL: Gebruik CTRL om <br>meer dan 1 te selecteren

en: Hold CTRL to select<br>more than one entry
nl_NL: Gebruik CTRL om <br>meer dan 1 item te selecteren

en: Host backup directory
nl_NL: Host backup map

en: Host command
nl_NL: Host commando

en: Host dependencies
nl_NL: Host-afhankelijkheden

en: Host dependency
nl_NL: Host-afhankelijkheid

en: Host dependency modified:
nl_NL: Host afhankelijkheid aangepast:

en: Host directory
nl_NL: Host map

en: Host escalation
nl_NL: Host-escalatie

en: Host escalation modified:
nl_NL: Host-escalatie aangepast:

en: Host escalations
nl_NL: Host-escalaties

en: Host ext. info
nl_NL: Host-informatie

en: Host extended information modified:
nl_NL: Host-informatie gewijzigd:

en: Host file deleted:
nl_NL: Host bestand verwijderd:

en: Host group
nl_NL: Host groepen

en: Host group members
nl_NL: Host-groep leden

en: Host group modified:
nl_NL: Host-groep aangepast:

en: Host group name
nl_NL: Host-groep naam

en: Host groups
nl_NL: Host-groepen

en: Host modified:
nl_NL: Host aangepast:

en: Host name
nl_NL: Host naam

en: Host notif. enable
nl_NL: Host kennisgevingen inschakelen

en: Host options
nl_NL: Host opties

en: Host template definition (hosttemplates.cfg)
nl_NL: Host-sjabloon definitie (hosttemplates.cfg)

en: Host template modified:
nl_NL: Host-sjabloon aangepast:

en: Host template name
nl_NL: Host-sjabloon naam

en: Host templates
nl_NL: Host sjablonen

en: Hostgroups
nl_NL: Host-groepen

en: Hostname
nl_NL: Hostnaam

en: How many entries per side should be visibile (e.g. services or hosts)
nl_NL: Hoeveel regels per kant moeten zichtbaar zijn (b.v. services of hosts)

en: IP-Address or hostname of the database server<br>e.g. localhost
nl_NL: IP-adres of hostnaam van de databaseserver<br>b.v. localhost

en: Icon image
nl_NL: Icoon afbeelding

en: Icon image ALT text
nl_NL: Icoon afbeelding ALT tekst

en: If you need a secure connection, select HTTPS instead of HTTP
nl_NL: Als een beveiligde verbinding gewenst is, selecteer HTTPS in plaats van HTTP

en: If you require a Proxyserver to connect to the Internet (Port 80), please define one.
nl_NL: Als een proxyserver nodig is om verbinding te maken met Internet (poort 80), gelieve dat op te geven.

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Import Nagios sample config?
nl_NL: Importeren van de Nagios voorbeeld configuratie?

en: Import Nagios sample data
nl_NL: Importeer Nagios vooorbeeld gegevens

en: Import directory
nl_NL: Import map

en: Import file
nl_NL: Import bestand

en: In order for a user to get access, he needs to be member of the group selected here.
nl_NL: Een gebruiker moet lid zijn van de hier geselecteerde groep, om toegang te krijgen.

en: Inactive
nl_NL: Inactief

en: Include
nl_NL: Insluiten

en: Information
nl_NL: Informatie

en: Information PopUp
nl_NL: Informatie popup

en: Inherit parents
nl_NL: Neem over van bovenliggende

en: Initial NagiosQL Password
nl_NL: Eerste NagiosQL Wachtwoord

en: Initial NagiosQL User
nl_NL: Eerste NagiosQL Gebruiker

en: Initial state
nl_NL: Initiële toestand

en: Insert
nl_NL: Toevoegen

en: Installed
nl_NL: Geïnstalleerd

en: Installed NagiosQL version
nl_NL: Geïnstalleerde NagiosQL versie

en: Is volatile
nl_NL: Is vluchtig

en: It is not possible to write config files directly from the common domain!
nl_NL: Het is niet mogelijk om configuratie bestanden direct vanaf het algemene domein te schrijven!

en: Italian
nl_NL: Italiaans

en: Language
nl_NL: Taal

en: Last database update:
nl_NL: Laatste database update:

en: Last notification
nl_NL: Laatste notificatie

en: Load default text
nl_NL: Standaard tekst laden

en: Local import file
nl_NL: Lokaal import bestand

en: Localhost can't be deleted
nl_NL: Localhost kan niet worden verwijderd

en: Logbook
nl_NL: Logboek

en: Logged in:
nl_NL: Ingelogd:

en: Login
nl_NL: Inloggen

en: Login failed!
nl_NL: Login mislukt!

en: Login successfull
nl_NL: Login succesvol

en: Logout
nl_NL: Afmelden

en: Low flap threshold
nl_NL: Low flap grenswaarde

en: Main key
nl_NL: Hoofdsleutel

en: Main page
nl_NL: Inleiding

en: Mark all shown datasets
nl_NL: Markeer alle weergegeven gegevens sets

en: Marked
nl_NL: Gemarkeerd

en: Max check attempts
nl_NL: Max controle pogingen

en: Members
nl_NL: Leden

en: Menu access
nl_NL: Menu toegang

en: Menu page
nl_NL: Menu pagina

en: Method
nl_NL: Methode

en: Misc commands
nl_NL: Diverse opdrachten

en: Missing database connection parameter!
nl_NL: Verbindings parameter van database ontbreekt!!

en: Missing server connection parameter!
nl_NL: Verbindings parameter van server ontbreekt!!

en: Modify
nl_NL: Wijzigen

en: Modify selection
nl_NL: Wijzig selectie

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: MySQL Server Port
nl_NL: MySQL Server Poort

en: MySQL Server Port, default is 3306
nl_NL: MySQL server poort, standaard is 3306

en: NOT AVAILABLE
nl_NL: NIET BESCHIKBAAR

en: NOT ENABLED
nl_NL: UITGESCHAKELD

en: Nagios Configuration
nl_NL: Nagios Configuratie

en: Nagios base directory
nl_NL: Nagios basis map

en: Nagios binary file
nl_NL: Nagios binary bestand

en: Nagios binary or configuration file not found (remote SSH)!
nl_NL: Nagios binary of configuratie bestand niet gevonden (remote SSH)!

en: Nagios command file
nl_NL: Nagios commando bestand

en: Nagios command file not found (remote SSH)!
nl_NL: Nagios commando bestand niet gevonden (remote SSH)!

en: Nagios command file not found or no rights to write!
nl_NL: Nagios opdrachtbestand niet gevonden of geen rechten om op te slaan!!

en: Nagios config file
nl_NL: Nagios configuratiebestand

en: Nagios control
nl_NL: Nagios beheer

en: Nagios daemon is not running, cannot send restart command!
nl_NL: Nagios daemon is niet gestart, kan herstart opdracht niet sturen!

en: Nagios daemon successfully restarted
nl_NL: Nagios daemon is succesvol opnieuw gestart

en: Nagios daemon successfully restarted (remote SSH)
nl_NL: Nagios daemon succesvol opnieuw gestart (remote SSH)

en: Nagios main configuration file
nl_NL: Nagios hoofd-configuratiebestand

en: Nagios process file
nl_NL: Nagios process bestand

en: Nagios restart is not possible via FTP remote connection!
nl_NL: Nagios herstart niet mogelijk via FTP remote verbinding!

en: Nagios version
nl_NL: Nagios versie

en: NagiosQL Administration
nl_NL: NagiosQL - Configuratie Beheer

en: NagiosQL DB Password
nl_NL: NagiosQL Database Wachtwoord

en: NagiosQL DB User
nl_NL: NagiosQL Database Gebruiker

en: NagiosQL User Setup
nl_NL: NagiosSQL Gebruiker Setup

en: Name of the NagiosQL database<br>e.g. db_nagiosql_v3
nl_NL: Naam van de NagiosQL database<br>b.v. db_nagiosql_v3

en: New Domain inserted:
nl_NL: Nieuw domein toegevoegd:

en: New command inserted:
nl_NL: Nieuw commando toegevoegd:

en: New contact group inserted:
nl_NL: Nieuwe contact groep toegevoegd:

en: New contact inserted:
nl_NL: Nieuw contact toegevoegd:

en: New contact template inserted:
nl_NL: Nieuw contact-sjabloon toegevoegd:

en: New host dependency inserted:
nl_NL: Nieuwe host-afhankelijkheid toegevoegd:

en: New host escalation inserted:
nl_NL: Nieuw host-escalatie toegevoegd:

en: New host extended information inserted:
nl_NL: Nieuwe host-informatie toegevoegd:

en: New host group inserted:
nl_NL: Nieuwe host groep toegevoegd:

en: New host inserted:
nl_NL: Nieuwe host toegevoegd:

en: New host template inserted:
nl_NL: Nieuw host-sjabloon toegevoegd:

en: New password
nl_NL: Nieuw wachtwoord

en: New service dependency inserted:
nl_NL: Nieuwe service-afhankelijkheid toegevoegd:

en: New service escalation inserted:
nl_NL: Nieuwe service-escalatie toegevoegd:

en: New service extended information inserted:
nl_NL: Nieuwe service-informatie toegevoegd:

en: New service group inserted:
nl_NL: Nieuwe service-groep toegevoegd:

en: New service inserted:
nl_NL: Nieuwe service toegevoegd:

en: New service template inserted:
nl_NL: Nieuw service-sjabloon toegevoegd:

en: New time period inserted:
nl_NL: Nieuwe tijdsperiode toegevoegd:

en: Next
nl_NL: Volgende

en: No
nl_NL: Nee

en: No configuration items defined!
nl_NL: Geen configuratie onderdelen gedefinieerd!

en: No data
nl_NL: Geen gegevens

en: No data deleted. Probably the dataset does not exist or it is protected from delete.
nl_NL: Geen gegevens verwijderd. Waarschijnlijk bestaat de gegevens set niet of is beveiligd tegen verwijderen.

en: No information available
nl_NL: Geen informatie beschikbaar

en: No permission to open configuration!
nl_NL: Geen rechten om de configuratie te openen!

en: Nofification failure criteria
nl_NL: Notificatie fout criteria

en: Notes
nl_NL: Notities

en: Notes URL
nl_NL: Notities URL

en: Notification enabled
nl_NL: Notificaties ingeschakeld

en: Notification interval
nl_NL: Notificatie interval

en: Notification options
nl_NL: Notificatie opties

en: Notification period
nl_NL: Notificatie periode

en: Object access restrictions
nl_NL: Object toegangs restricties

en: Obsess over host
nl_NL: Beschik over host

en: Obsess over service
nl_NL: Beschik over service

en: Old password
nl_NL: Oud wachtwoord

en: Old password is wrong
nl_NL: Oud wachtwoord is niet correct

en: Online Documentation
nl_NL: Online Documentatie

en: Overwrite database
nl_NL: Database overschrijven

en: PECL Extension:
nl_NL: PECL Extensie:

en: PHP 5.2.0 or greater including:
nl_NL: PHP 5.2.0 of hoger inclusief:

en: Page
nl_NL: Pagina

en: Pager number
nl_NL: Pieper nummer

en: Parallelize checks
nl_NL: Paralleliseer controles

en: Parents
nl_NL: Ouders

en: Passive checks enabled
nl_NL: Passieve controles ingeschakeld

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password for the above mentioned user
nl_NL: Wachtwoord voor de hierboven genoemde gebruiker

en: Password successfully modified
nl_NL: Wachtwoord is succesvol gewijzigd

en: Password to connect through your proxy (optional)
nl_NL: Wachtwoord voor verbinding via de proxyserver (optioneel)

en: Password too short or password fields unequally!
nl_NL: Wachtwoord is te kort of de wachtwoord velden ongelijk!

en: Path
nl_NL: Pad

en: Picture base directory
nl_NL: Afbeelding basis map

en: Please at least fill in a start or a stop time
nl_NL: Vul op zijn minst een start of stop tijd in

en: Please backup your database before proceeding!
nl_NL: Maak eerst een backup van uw database voordat u verder gaat!

en: Please check at least one option from:
nl_NL: Vink minimaal 1 van de volgende opties aan:

en: Please choose a temporary directory with write permissions. The default is the temp directory provided by your OS
nl_NL: Kies een tijdelijke map met schrijf rechten. Standaard waarde is de temp map die gedefinieerd is door uw besturingssysteem

en: Please choose your application language
nl_NL: Kies uw programma taal

en: Please complete the form below. Mandatory fields marked <em>*</em>
nl_NL: Vul het formulier hieronder in. Verplichte velden zijn gemarkeerd met <em>*</em>

en: Please delete the install directory to continue!
nl_NL: Verwijder a.u.b. de installatie map om verder te gaan!

en: Please enter your username and password to access NagiosQL.<br>If you forgot one of them, please contact your Administrator.
nl_NL: Vul uw gebruikersnaam en wachtwoord in om toegang te krijgen tot NagiosQL. <br>Neem contact op met de beheerder als u uw logingegevens vergeten bent.

en: Please fill in all fields marked with an *
nl_NL: Vul alle velden gemarkeerd met een * in

en: Please fill in the password
nl_NL: Vul het wachtwoord in

en: Please insert a time definition and a time range
nl_NL: Vul een tijd definitie en een tijdsperiode in

en: Please insert a variable name and a variable definition
nl_NL: Vul een variabele naam en een variabele definitie in

en: Please repeat the password
nl_NL: Wachtwoord nogmaals herhalen

en: Portuguese (Brazilian)
nl_NL: Portugees (Braziliaans)

en: Process perf data
nl_NL: Verwerk prestatie gegevens

en: Proxy Address
nl_NL: Proxy-adres

en: Proxy Password (optional)
nl_NL: Proxyserver wachtwoord (optioneel)

en: Proxy Username (optional)
nl_NL: Proxyserver gebruikersnaam (optioneel)

en: Read
nl_NL: Lees

en: Read test on a admin template file (templates/admin/admin_master.tpl.htm)
nl_NL: Lees test op een admin template bestand (templates/admin/admin_master.tpl.htm)

en: Read test on a class file (functions/nag_class.php)
nl_NL: Lees test op een klassificatie bestand (functions/nag_class.php)

en: Read test on a file template (templates/files/contacts.tpl.dat)
nl_NL: Lees test op een template bestand (templates/files/contacts.tpl.dat)

en: Read test on a image file (images/pixel.gif)
nl_NL: Lees test op een beeld bestand (images/pixel.gif)

en: Read test on a template file (templates/index.tpl.htm)
nl_NL: Lees test op een template bestand (templates/index.tpl.htm)

en: Read test on settings file (config/settings.php)
nl_NL: Lees test op het configuratiebestand (config/settings.php

en: Read test on startsite file (admin.php)
nl_NL: Lees test op het start site bestand (admin.php)

en: Read the INSTALLATION file from NagiosQL to find out, how to fix them.
nl_NL: Lees het bestand INSTALLATION van NagiosQL om uit te vinden hoe de fouten op te lossen.

en: Refresh
nl_NL: Verversen

en: Relation to <b>
nl_NL: Relatie naar <b>

en: Remote execution (FTP SITE EXEC) is not supported on your system!
nl_NL: Uitvoer op afstand (FTP SITE EXEC) wordt niet ondersteund door uw systeem!

en: Remote execution of nagios verify command failed (remote SSH)!
nl_NL: Op afstand uitvoeren van het nagios verificatie commando mislukt (remote SSH)!

en: Requirements
nl_NL: Benodigheden

en: Reset filter
nl_NL: Filter opnieuw instellen

en: Restart Nagios:
nl_NL: Herstart Nagios:

en: Restart command successfully send to Nagios
nl_NL: Herstart commando is succesvol gestuurd naar Nagios

en: Restart command successfully send to Nagios (remote SSH)
nl_NL: Herstart commando succesvol gestuurd naar Nagios (remote SSH)

en: Restart failed - FTP restrictions
nl_NL: Herstart mislukt - FTP restricties

en: Restart failed - Nagios command file not found or no rights to execute
nl_NL: Herstart mislukt - Nagios opdrachtbestand niet gevonden of geen rechten om het uit te voeren

en: Restart failed - Nagios command file not found or no rights to execute (remote SSH)!
nl_NL: Herstart mislukt - Nagios commando bestand niet gevonden of geen rechten om uit te voeren (remote SSH)!

en: Restart failed - Nagios daemon was not running
nl_NL: Herstart mislukt - Nagios daemon was niet gestart

en: Restricted site accessed:
nl_NL: Beveiligde sitetoegang:

en: Retain nonstatus info
nl_NL: Behoud nonstatus info

en: Retain nostatus information
nl_NL: Bewaar nonstatus informatie

en: Retain status info
nl_NL: Behoud status info

en: Retain status information
nl_NL: Bewaar status informatie

en: Retry interval
nl_NL: Opnieuw proberen interval

en: Russian
nl_NL: Russisch

en: SSH module not loaded!
nl_NL: SSH module niet geladen!

en: SSH private key does not exist or is not readable
nl_NL: SSH private key bestaat niet of is niet leesbaar

en: SSH public key does not exist or is not readable
nl_NL: SSH public key bestaat niet of is niet leesbaar

en: START INSTALLATION
nl_NL: START INSTALLATIE

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Saving not possible!
nl_NL: Opslaan niet mogelijk!

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search string
nl_NL: Zoek tekst

en: Secure question
nl_NL: Beveiligde vraag

en: Security
nl_NL: Beveiliging

en: Selected
nl_NL: Geselecteerd

en: Selection method
nl_NL: Selectiemethode

en: Selection of multiple entries by using the new dialog or by holding CTRL + left click like in NagiosQL2
nl_NL: Selectie van meerdere items door gebruik van het nieuw scherm of met CTRL + linkermuisknop zoals in NagiosQL2

en: Server name
nl_NL: Servernaam

en: Service backup directory
nl_NL: Service backup map

en: Service command
nl_NL: Service opdracht

en: Service dependencies
nl_NL: Service-afhankelijkheden

en: Service dependency
nl_NL: Service-afhankelijkheden

en: Service dependency modified:
nl_NL: Service-afhankelijkheid aangepast:

en: Service description
nl_NL: Service omschrijving

en: Service directory
nl_NL: Service map

en: Service escalation
nl_NL: Service escalatie

en: Service escalation modified:
nl_NL: Service-escalatie aangepast:

en: Service escalations
nl_NL: Service-escalaties

en: Service ext. info
nl_NL: Service-informatie

en: Service extended information modified:
nl_NL: Service-informatie aangepast:

en: Service file deleted:
nl_NL: Service bestand is verwijderd:

en: Service group
nl_NL: Service-groep

en: Service group members
nl_NL: Service groep leden

en: Service group modified:
nl_NL: Service-groep aangepast:

en: Service group name
nl_NL: Service groep naam

en: Service groups
nl_NL: Service groepen

en: Service modified:
nl_NL: Service aangepast:

en: Service name
nl_NL: Service naam

en: Service notif. enable
nl_NL: Service kennisgevingen inschakelen

en: Service options
nl_NL: Service opties

en: Service settings
nl_NL: Service instelingen

en: Service template modified:
nl_NL: Service-sjabloon aangepast:

en: Service templates
nl_NL: Service sjablonen

en: Session auto logoff time
nl_NL: Sessie automatische uitlogtijd

en: Session timeout reached - Seconds:
nl_NL: Sessie timeout bereikt - Seconden:

en: Set initial NagiosQL Administrator
nl_NL: Initiëele NagiosQL Beheerder

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings file does not exists (config/settings.php)
nl_NL: Configuratiebestand bestaat niet (config/settings.php)

en: Settings were changed
nl_NL: Instellingen zijn gewijzigd

en: Setup
nl_NL: Installatie

en: Show menu
nl_NL: Menu tonen

en: Show relation data
nl_NL: Toon relatie gegevens

en: Spanish
nl_NL: Spaans

en: Specialties
nl_NL: Speciale Configuratie

en: Stalking options
nl_NL: Stalking opties

en: Statistical datas
nl_NL: Configuratie overzicht:

en: Status image
nl_NL: Status afbeelding

en: Sub key
nl_NL: Subsleutel

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Supervision
nl_NL: Configuratie

en: Table for import definition
nl_NL: Tabel voor de importeer definities

en: Template definition
nl_NL: Sjabloon definitie

en: Template name
nl_NL: Sjabloon naam

en: Template warn message
nl_NL: Sjabloon waarschuwingsbericht

en: Temporary Directory
nl_NL: Tijdelijke Map

en: The assigned, no longer used configuration files were deleted successfully!
nl_NL: De toegekende, niet langer gebruikte configuratiebestanden zijn met succes verwijderd!

en: The basic requirements are:
nl_NL: De basis vereisten zijn:

en: The following field contains not permitted characters:
nl_NL: Het volgende veld bevat niet toegestane tekens:

en: The following modules/extensions are <em>required</em> to run NagiosQL
nl_NL: De volgende modules/extensies zijn <em>vereist</em> om NagiosQL te kunnen gebruiken

en: The following settings are <em>required</em> to run NagiosQL
nl_NL: De volgens instellingen zijn <em>vereist</em> om NagiosSQL te kunnen gebruiken

en: The new password is too short - use at least 6 characters!
nl_NL: Het nieuwe wachtwoord is te kort - gebruik minimaal 6 tekens!

en: The new passwords are not equal!
nl_NL: De nieuwe wachtwoorden zijn niet gelijk!

en: The next couple of extensions are <em>optional</em> but recommended
nl_NL: De volgende extensies zijn <em>optioneel</em> maar aanbevolen

en: The password is too short - use at least 6 characters!
nl_NL: Het wachtwoord is te kort - gebruik minimaal 6 tekens!

en: The passwords are not equal!
nl_NL: De wachtwoorden zijn niet gelijk!

en: There are some errors - please check your system settings and read the requirements of NagiosQL!
nl_NL: Er zijn een aantal fouten opgetreden, kijk a.u.b de systeem instellingen na en lees de systeem vereisten van NagiosQL!

en: This is relative path of your NagiosQL Installation
nl_NL: Dit is het relatieve pad van uw NagiosQL installatie

en: This is the absolut path to your NagiosQL Installation
nl_NL: Dit is het absolute pad naar uw NagiosQL installatie

en: This wizard will help you to install and configure NagiosQL.
nl_NL: Deze Assistent zal u helpen om NagiosQL te installeren en configureren.

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Time definition
nl_NL: Tijd definitie

en: Time definitions
nl_NL: Tijd definities

en: Time period
nl_NL: Tijdsperiode

en: Time period hosts
nl_NL: Tijdsperiode hosts

en: Time period modified:
nl_NL: Tijdsperiode aangepast:

en: Time period services
nl_NL: Tijd periode services

en: Time periods
nl_NL: Tijdsperiodes

en: Time range
nl_NL: Tijd bereik

en: Timeperiod definitions
nl_NL: Tijdsperiode definities

en: To
nl_NL: Aan

en: To define check and misc commands, notification commands and special commands.
nl_NL: Om controle en overige commando's, notificatie commando's en speciale commando's te definiëren.

en: To define contact data, contact templates and contact groups and time periods.
nl_NL: Om contactgegevens, contact-sjablonen, contact-groepen en tijdsperioden te definiëren.

en: To define host and service dependencies, host and service escalations as well as host and service additional data.
nl_NL: Om host- en service-afhankelijkheden, host- en service-escalaties en ook host- en service-informatie te definiëren.

en: To define host and service supervisions as well as host and service groups.
nl_NL: Het definiëren van host- en service supervisions net als host en service groepen.

en: Tools
nl_NL: Gereedschap

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Unrestricted access
nl_NL: Onbeperkte toegang

en: Up
nl_NL: Omhoog

en: Updating existing NagiosQL database
nl_NL: Werk de bestaande NagiosQL database bij

en: Upgrading from version
nl_NL: Vernieuwen van versie

en: Use common domain
nl_NL: Gebruik algemeen domein

en: Use this configuration as template
nl_NL: Gebruik deze configuratie als sjabloon

en: Useful functions for data import, main configuration, daemon control and so on.
nl_NL: Nuttige functies voor gegevens import, hoofd configuratie, daemon beheer enz.

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: User admin
nl_NL: Gebruikersbeheer

en: User administration
nl_NL: Gebruiker beheer

en: User definitions
nl_NL: Gebruiker definities

en: User modified:
nl_NL: Gebruiker aangepast:

en: User name
nl_NL: Gebruikersnaam

en: User not found in database
nl_NL: Gebruiker niet in de database gevonden

en: User rights
nl_NL: Gebruiker rechten

en: User with sufficient permission for the NagiosQL database<br>At least this user should have SELECT, INSERT, UPDATE, DELETE permissions
nl_NL: Gebruiker met voldoende rechten op de NagiosQL database<br>Minimale rechten zijn:SELECT, INSERT, UPDATE, DELETE

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username to connect through your proxy (optional)
nl_NL: Gebruikersnaam voor verbinding via de proxyserver (optioneel)

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: VRML image
nl_NL: VRML afbeelding

en: Variable name
nl_NL: Variabele naam

en: Variable value
nl_NL: Variabele waarde

en: Version
nl_NL: Versie

en: View logbook
nl_NL: Logboek bekijken

en: Warning - template file not found or not readable, please check your file permissions! - File:
nl_NL: Waarschuwing - sjabloonbestand niet gevonden of niet leesbaar, controleer de bestandsrechten! - Bestand:

en: Warning, always check the configuration files before restart Nagios!
nl_NL: Waarschuwing, controleer altijd de configuratiebestanden alvorens Nagios te herstarten!

en: Warning, at least one error occured, please check!
nl_NL: Waarschuwing, minstens één fout is opgetreden, controleer deze!

en: Warning:
nl_NL: Waarschuwing:

en: Warning: configuration file is out of date!
nl_NL: Waarschuwing: het configuratiebestand is verouderd!

en: Webserver authentification
nl_NL: Webserver authenticatie

en: Webserver login successfull
nl_NL: Webserver login succesvol

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Weekday
nl_NL: Weekdag

en: Welcome
nl_NL: Welkom

en: Welcome to
nl_NL: Welkom bij

en: Welcome to the NagiosQL Installation Wizard
nl_NL: Welkom bij de NagiosQL Installatie Assistent

en: Write
nl_NL: Schrijf

en: Write additional data
nl_NL: Sla additionele gegevens op

en: Write all config files
nl_NL: Schrijf alle configuratie bestanden

en: Write config
nl_NL: Schrijf config

en: Write config file
nl_NL: Sla configuratiebestand op

en: Write host configurations
nl_NL: Sla host configuraties op

en: Write monitoring data
nl_NL: Sla monitoring gegevens op

en: Write service configurations
nl_NL: Sla service configuraties op

en: Write test on settings directory (config/)
nl_NL: Schrijf test op de configuratie directory (config/)

en: Write test on settings file (config/settings.php)
nl_NL: Schrijf test op het configuratiebestand (config/settings.php)

en: Writing database configuration to settings.php
nl_NL: Database configuratie wordt in settings.php opgeslagen

en: Writing global settings to database
nl_NL: Globale instellingen worden in de database opgeslagen

en: Written Nagios configuration checked - Warnings/Errors:
nl_NL: Controle van geschreven Nagios configuratiebestanden- Waarschuwingen/Fouten:

en: Written configuration files are valid, Nagios can be restarted!
nl_NL: Geschreven configuratiebestanden zijn geldig, Nagios kan opnieuw gestart worden!

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You already have the latest version installed
nl_NL: De laatste versie is al geïnstalleerd.

en: You are using an old NagiosQL version. Please update to the latest stable version
nl_NL: U gebruikt een oudere versie van NagiosQL. Gelieve te updaten naar de nieuwste stabiele versie.

en: You have not filled in all command arguments (ARGx) for your selected command!<br><br>If this arguments are optional, you can save anyway - otherwise you will get an invalid configuration!
nl_NL: U heeft niet alle comanndo argumenten (ARGx) ingevuld voor het geselecteerde commando!<br><br>Als deze argumenten optioneel zijn, dan kun u opslaan - anders krijgt u een ongeldige configuratie!

en: You have not filled in some required fields!<br><br>If this values are set by a template, you can save anyway - otherwise you will get an invalid configuration!
nl_NL: U heeft niet alle vereiste velden ingevuld!<br><br>Als deze waardes door een sjabloon ingevuld worden dan kunt u opslaan - anders krijgt u een ongeldige configuratie!

en: cannot be empty and needs to be set
nl_NL: kan niet leeg zijn en moet ingesteld zijn

en: check command
nl_NL: controle-opdracht

en: could not be inserted:
nl_NL: kon niet ingevoegd worden:

en: deletion <b>not possible</b>
nl_NL: verwijderen <b>niet mogelijk</b>

en: deletion <b>possible</b>
nl_NL: verwijderen <b>mogelijk</b>

en: detected
nl_NL: gedetecteerd

en: done
nl_NL: klaar

en: exists and were not overwritten
nl_NL: bestaat al en werd niet overschreven

en: failed
nl_NL: mislukt

en: file_uploads on (for upload features)
nl_NL: file_uploads aan (voor upload mogelijkheden)

en: inside
nl_NL: binnen

en: is not available!
nl_NL: is niet beschikbaar!

en: is not writeable
nl_NL: is niet beschrijfbaar

en: misc command
nl_NL: speciale opdracht

en: missed
nl_NL: gemist

en: next 20 entries
nl_NL: volgende 20

en: not supported
nl_NL: niet ondersteund

en: off
nl_NL: uit

en: on
nl_NL: aan

en: or greater is required
nl_NL: of hoger is vereist

en: out-of-date
nl_NL: verouderd

en: passed
nl_NL: werkt

en: php.ini options
nl_NL: php.ini opties

en: previous 20 entries
nl_NL: vorige 20

en: required
nl_NL: vereist

en: session.auto_start needs to be off
nl_NL: session.auto_start moet uit zijn

en: should be
nl_NL: dient te zijn

en: skip
nl_NL: overslaan

en: standard
nl_NL: standaard

en: successfully deleted
nl_NL: succesvol verwijderd

en: successfully inserted
nl_NL: succesvol ingevoegd

en: supported
nl_NL: ondersteund

en: to
nl_NL: naar

en: unclassified
nl_NL: niet geclassificeerd

en: up-to-date
nl_NL: actueel

en: were not written
nl_NL: kon niet opgeslagen worden

en: will be created
nl_NL: zal aangemaakt worden
